top of page
הכנה למבחן

SAT (אס איי טי)

הכנה ל IELTS

אנשים שעושים מבחן IELTS בישראל נחלקים לשתי קבוצות: אלה שניגשו למבחן לפני שהם שמעו עליי ועכשיו צריכים לשפר קצת או הרבה את הציון, ואלה שחוסכים לעצמם את החוויה המתסכלת וישר מתקשרים אליי. 

הכנה ל IELTS בקלות - איך עושים את זה?

 

אם אתם צריכים לעבור מבחן IELTS, הגעתם למקום הנכון. אני מכין למבחן IELTS כבר כעשרים שנה(!), בהן עזרתי לאלפי תלמידים לעבור בהצלחה את המבחן. אני עובד עם מועמדים ללימודים באנגליה, עם אנשי עסקים בתהליך קבלת ויזת עבודה באנגליה ועם ישראלים בתהליך הגירה לקנדה ולאוסטרליה. 

 

אתם יודעים שאין לכם שניה פנויה ביום שלכם ושאתם צריכים לעשות ג׳אגלינג בין בית לעבודה לקצת שעות שינה. ללמוד למבחן לא קל כמו IELTS בתנאים שכאלה זה לא פשוט בלשון המעטה, ואני כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה בדרך שלכם. מנסיוני, לרוב הנבחנים ב IELTS מציק חלק הכתיבה יותר משאר החלקים (ושני לו חלק הדיבור). בשיעורים שלי אני אמנם מלמד שיטות עבודה יעילות שבעזרתן תוציאו את הציון שאתם צריכים בכל חלקי המבחן, אבל מתמקד מאוד בפידבק על משימות הכתיבה ועל חלק הדיבור. בקיצור, בואו נתחיל ללמוד! 

קורס IELTS - מורה פרטי ל  IELTS - מבחן IELTS בישראל

אני עובד כמורה פרטי ל IELTS וכמדריך בקורסי IELTS כבר 20 (!!) שנה. כל תלמידה ותלמיד שלי זוכים ליחס אישי אמיתי ולהתאמה מוחלטת של הלמידה לצרכים שלה או שלו, החל במספר השיעורים, דרך לו״ז השיעורים ועד התכנים של כל שיעור. תלמידים שלי יודעים שאני לא אוהב לבזבז את הזמן שלהם ושלי ושאני מלמד בדיוק מה שצריך, לא פחות ולא יותר. שנתחיל ללמוד?

?איך לומדים

שלוש דרכים ללמוד איתי, כדי שתוכלו לבחור מה שמתאים לכם

מה מספרים תלמידים שלי?

אבי הוא מורה מצויין ואדם נחמד מאוד! הוא ידע לזהות שאני מוכנה למבחן ולא נתן לי לקבוע סתם שיעורים מיותרים. אדם הוגן וישר, מומלץ מאוד!

לנה - עברה IELTS וחיה בקנדה

המלצות

מבנה מבחן IELTS

הכנה למבחן
 • מבחן IELTS (ראשי תיבות של International English Language Testing System הוא מבחן בינלאומי סטנדרטי המיועד לבדוק את יכולת השימוש באנגלית. למבחן שתי גרסאות – אקדמית (academic test, למועמדים לאוניברסיטאות בחו"ל) וכללית (general test, למועמדים להכשרות לא-אקדמיות, למועמדים לעבודה ולצרכי הגירה). במבחן ה IELTS נעשה שימוש בעיקר באוסטרליה, אנגליה וקנדה. תוצאות המבחן תקפות לשנתיים.
  המבחן בודק את יכולת השימוש של הנבחן באנגלית באמצעות מטלות שמיעה, קריאה, כתיבה ודיבור.

 • שתי גרסאות המבחן זהות בחלקים של השמיעה והדיבור, אך שונות בחלקים של הכתיבה והקריאה. את שלושת החלקים האלה משלימים באותו יום, תמיד בסדר הזה, ללא הפסקה ביניהם. על פי שיקולו של מרכז הבחינות, את חלק הדיבור יעבור הנבחן עד שבעה ימים לפני או אחרי היום שבו הוא נבחן בשלושת החלקים האחרים. בהמשך תוכלו למצוא קישור לשאלות מבחן IELTS לדוגמה.

מבנה המבחן

הרשמה למבחן, איפה נבחנים וכמה עולה

 • כדי להרשם למבחן SAT משתמשים במה שנקרא האינטרנט. ניגשים לאתר המבחן ופותחים חשבון, ואז אפשר להרשם. יש להצטייד בכרטיס אשראי ובתעודה מזהה (תעודת זהות / דרכון).

 • בעת ההרשמה תתבקשו לבחור האם אתם מעוניינים להבחן ב SAT עם חיבור או בלי חיבור. גם אחרי ההרשמה ניתן לשנות את הבחירה הזאת. 

 • כמו כן, תתבקשו לבחור איפה תרצו להבחן. ככל שתקדימו להרשם כך גדל הסיכוי שתמצאו מקום פנוי באזור שאתם מעדיפים להבחן בו. המבחן נערך בארץ ארבע פעמים בשנה - תמיד בימי ראשון בחודשים מרץ, מאי, אוקטובר ודצמבר - בארבעה מקומות בארץ - בית ציוני אמריקה בתל אביב, בית הספר האמריקאי באבן יהודה, קיבוץ צובה ליד ירושלים ובירושלים עצמה, בבית הספר האנגליקני הבינלאומי.

 • שוב - אל תאחרו עם ההרשמה למבחן - היא נסגרת חודש לפני מועד המבחן. 

 • ההרשמה למבחן בארץ עולה כ 140 דולר. 

 • חשוב! אל תענו על אף שאלה שלא מסומנת בכוכבית כחובה לענות, אחרת ההרשמה לוקחת שעתיים, ובכל מקרה להתאזר בסבלנות.

קורס SAT

הרשמה למבחן, איפה נבחנים וכמה עולה

הרשמה למבחן
 • כדי להרשם למבחן IELTS משתמשים במה שנקרא האינטרנט. ניגשים לאתר המבחן ופותחים חשבון, ואז אפשר להרשם. יש להצטייד בכרטיס אשראי ובתעודה מזהה (תעודת זהות / דרכון).

 • חשוב!!! שימו לב שאתם נרשמים למבחן הנדרש מכם - למבחן יש ארבעה פורמטים מרכזיים: academic, general training, academic for UKVI, general training for UKVI. מה זה יוקייויאיי? United Kingdom Visa and Immigration. דברו איתי לפרטים נוספים לפני שאתם נרשמים.

 • המבחן נערך לרוב ברמת גן (באיזור מתחם הבורסה).

 • אל תאחרו עם ההרשמה למבחן - היא נסגרת בדרך כלל כחודש וחצי לפני מועד המבחן. 

 • ההרשמה למבחן בארץ עולה 1200 שקלים. 

ציוני מבחן IELTS

ציוני IELTS

לכל חלק מהארבעה ניתן ציון (המכונה Band) שנע בקפיצות של חצי נקודה מ 0 עד 9.

במבחן IELTS אין ציון עובר או נכשל. ממוצע ארבעת הציונים האלה הוא הציון הכללי במבחן.
 

 • Band 9 – מצוין – הנבחן שולט באנגלית לחלוטין. הוא מדויק ורהוט ומפגין הבנה מושלמת.

 • Band 8 – טוב מאד – הנבחן שולט באנגלית לחלוטין, אך יש לו לעיתים רחוקות אי-דיוקים או חוסר הבנה במצבים לא מוכרים. הוא מסוגל להציג טיעונים מורכבים ולנתח אותם. 

 • Band 7 – טוב – שולט באנגלית, אך לעיתים יש לו חוסר דיוקים או אי-הבנה של סיטואציות מסוימות. בדרך כלל שולט במבנים מורכבים ומבין טיעונים לוגיים.

ציונים
הרשמה למבחן ועוד

התחילו עכשיו בהכנה ל IELTS

מורה פרטי

IELTS Listening

IELTS Writing

IELTS Reading

IELTS Speaking

אולי יעניין אותך

קראו עוד משהו על IELTS כי אין לכם משהו יותר דחוף לעשות

bottom of page