המלצות המלצות המלצות

קורס SAT

רוצים גם להצליח במבחן?

arrow&v

השאירו לי פרטים ונתכנן יחד תכנית פעולה שמתאימה לכם

הגעתי לאבי אחרי שקיבלתי התראה של שבועיים בלבד לבחינת ה-GRE, ובזכותו קיבלתי את הציון שרציתי. הלימוד היה ממוקד לצרכים שלי מבחינת זמן למידה ונושאים, ואבי הוא מורה מצוין שהפך את כל החוויה לטראומטית קצת פחות :) חוץ מזה מגיע לו קרדיט על הזמינות, גם מבחינת שעות לימוד וגם מבחינת הצקות במיילים וסמס. תודה אבי!

רחל - התקבלה לתכנית צוערים לשירות המדינה

01

ממליצה בחום! שיפרתי משמעותית את הפסיכומטרי והתקבלתי למה שרציתי באוניברסיטה. יעיל בהרבה מקורס פסיכומטרי רגיל, על איכות אי אפשר להתפשר.

אלינור - התקבלה לאוניברסיטת תל אביב

02

היי אבי, רציתי לעדכן אותך שהתקבלתי ל NYU. תודה רבה לך על הכל, זה לא היה קורה בלעדיך.

תומר - 1430 (!) ב SAT

03

כל מילה שאכתוב על אבי, תהיה בלשון המעטה. אדם גאון, סובלני וסבלני, מוכן ויודע הכל. כל מי שרוצה להצליח במבחנים מכל סוג שהוא, חייב להגיע אליו. תותח!!!

טל - עברה פסיכוטכני והתקבלה למשרה במשרד החינוך

04

מורה מיוחד, סבלני, מקצועי ומעודכן, מוכן לכל שיעור ולכל מטרה. ממליץ בחום.

אסף - 48 ב GMAT כמותי

05

עברתי מבחן פסיכומטרי בחודש הודות לאבי. מדהים! שירות יעיל ונוח, קל וזורם, מאוד נעים וגם לא יקר. ממליץ בחום!

יובל - התקבל לאוניברסיטת תל אביב

06

אבי הוא מורה מצויין ואדם נחמד מאוד! הוא ידע לזהות שאני מוכנה למבחן ולא נתן לי לקבוע סתם שיעורים מיותרים. אדם הוגן וישר, מומלץ מאוד!

לנה - עברה מבחן IELTS ועפה לקנדה

07

מבריק.
הכין אותי במקצועיות ואדיבות למבחן GRE. מומלץ לכולם.

נתן - התקבל לתכנית צוערים לשירות המדינה

08

מספר 1 בתחום בזכותו הצלחתי ב SAT וקיבלתי 1380 מעריץ אותך!!!

לני הכוכב - 800 במתמטיקה ב SAT

09

מורה מצויין ל IELTS, מלמד בצורה גבוהה 
דגשים, תיקונים והערות בדיוק איפה שצריך ! 
תודה

תומר - התקבל ללימודים בלונדון

10

אין על אבי, מורה מצויין, אדיב ונחמד.
ממליץ בחום.

אמיר - התקבל ללימודים בלונדון

11

לימד אותי בתקופה קצרה בהצלחה רבה ולימד אותי לכתוב ברמה חדשה וטובה יותר ב IELTS.

יעל - התקבלה ללימודים בלונדון

12

אבי הוא מורה יסודי, קשוב והוגן. ממליצה בחום.ֿ

אווה - 103 במבחן TOEFL

13

מבריק. אבי מקצועי ואדיב והשירות מצויין! בעזרת מעט שיעורים הצלחתי לחדד את הנקודות החלשות שלי ולקבל 119/120 במבחן הטופל. ממליץ בחום!

גיל - MBA מאוניברסיטת תל אביב

14

אין ספק שבלעדייך אפילו שישים היה מוטל בספק, אז בזכותך קיבלתי 100, תודה רבה, אתה תותח!

ענבל - מבחן רמה לפטור באנגלית

15

מורה מקצועי עם הרבה ידע וסובלנות. 
נותן לך דגשים וטיפים איפה שצריך. 
תודה אבי.

יניר - מהנדס תוכנה, AT&T

16

Me and my husband took each a single preparation lesson for the TOEFL with Avi and both got high score, higher than we expected. Avi's method, directions and tips proved to be highly helpful during the test. In addition, Avi is not only a great teacher but an awesome guy and we highly recommend taking lessons with him!

רועי - ציון 105 במבחן TOEFL

17

היי אבי, קיבלתי בפסיכומטרי 686 ו 694 עם דגש כמותי. אני מרוצה מהציון בהתחשב בזה שהיה מבחן לא פשוט, והוא אמור להביא אותי למקום שאני רוצה להגיע אליו. תודה רבה על כל העזרה ☺

דולב - התקבל לאוניברסיטת תל אביב

18

הי אבי,

 

רק רציתי לומר תודה ולעדכן שהשגתי בעזרתך את הציון שרציתי - 80.

תודה רבה על התרגולים, החכמה, והעזרה.

ארנון - מבחן PTE Academic לקנדה

19

קיבלתי 235 ופטור מאנגלית. תודה רבה הכל בזכותך !!!! היה לי כיף ואזכור אותך תמיד :) אתה לא מתאר לך לעצמך כמה אני מאושרת.

נתליה - מבחן אמי״ר

20

שיפרתי כמותי ל 49 ובסך הכל 680, תודה, המון בזכותך. תודה!

אלכס - מבחן GMAT

21

לאחר יום קשה מאוד קיבלתי היום תשובה: אני עוברת לשלב המיפוי הבא!

תודה אבי 🙏✨💫 היית מורה קשוח , ויישרת אותי למטרה.

קרן - התקבלה לתכנית העמיתים של קרן וקסנר

22

אבי, תודה רבה! קיבלתי במבחן את הציון 8 ובחלק של הכתיבה ציון 8 לאחר שיישמתי את הערותיך.

כרמל - מבחן IELTS לאוסטרליה

23

אבי, תודה על הכל עזרת לי מאוד. קיבלתי 563 אחרי שהתפללתי לעבור 420. 

סתיו - מבחן מימ״ד

24

הצלחתי! הייתי צריך 550 וקיבלתי 600 (46/27). תודה רבה!

אורי (GMAT) - התקבל למאסטר ב NYU

25

אני בדרך לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות! לא יכולתי לעשות את זה בלעדיך 

עילי (SAT ו TOEFL) - קיבל מלגת ספורט לאוניברסיטת מיאמי

26

זה מבחן שונה מאד בתפיסה שלו מהפסיכומטרי ואבי מצליח להסביר את רזי המבחן ואת ההגיון שלו מעולה. ניגשתי פעמיים כאשר בפעם השנייה, בעזרת שישה או שבעה שיעורים בלבד, שיפרתי את הציון שלי ב-200 נקודות, וקיבלתי ציון כולל של 1380 מתוכו 760(!!!) נקודות במתמטיקה, עליה עבדתי עם אבי. אבי הוא מורה נפלא, אכפתי וכיף מאד ללמוד אצלו (ויש אצלו מזגן, דבר שמהמורים הפרטיים בתיכון למדתי שהוא לא טריוויאלי כמו שהוא נשמע)

בר - מבחן SAT

27

אבי הוא מספר 1 בארץ ב SAT, מסביר לך כל דבר שצריך בדיוק כמו שצריך ככה שאתה מבין ישר אפילו אם עשית שלוש יחידות מתמטיקה בתיכון כמוני.

אורי - קיבל מלגת ספורט לקולג׳

28

למדתי אצל אבי ל TOEFL. אבי הוא מקצוען, ומכיר את המבחן לעומק! הוא מכיר המון שיטות לשיפור ויודע להכווין בצורה מאוד טובה! ממה שבדקתי נראה שהוא הטוב ביותר בארץ בתחום המבחנים. בהחלט היה שווה כל שקל, וההשקעה החזירה עצמה בגדול!! תודה רבה אבי על ציון מצויין שקיבלתי, עזרת לי מאוד! :)

ארי - מהנדס בתהליך הגירה לקנדה

29

הגעתי לאבי בהמלצת חבר כדי להתכונן לקראת מבחן GRE ללימודי תואר שני. 
אבי הבין מהר מאוד את הנושאים שבהם אני צריך חיזוק והתאים את שיטת הלימוד ואת הקצב לצרכי. אבי היה זמין ואדיב גם מחוץ לזמן השיעורים ואפילו כשפניתי אליו חודשים לאחר מכן לאיזה עניין. הלימוד נעשה באווירה נעימה ובמקצועיות גבוהה מאוד, וכמובן שעברתי את המבחן בקלות. 
אל תחפשו רשתות ובתי עסק, כאן מי שאתם רואים זה מי שאתם מקבלים... 
מומלץ בחום!

נתי - התקבל לתואר שני במנהל מדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית

30

הגעתי לאבי אחרי שעשיתי פעמיים פסיכומטרי (בקורס של אחת החברות הגדולות - 630 ואז לבד - 635). הייתי כבר מתוסכל מהמצב ולא חשבתי שאפשר להשתפר. אבי הצליח להבין בדיוק מה שהייתי צריך, ואחרי 8 שיעורים בלבד איתו ניגשתי למבחן בפעם השלישית, וקיבלתי 720. אין לי מספיק מילים כדי לתאר כמה מומלץ ללמוד איתו.

טל - התקבל לאוניברסיטת תל אביב

31

חיפשתי קורס GMAT ומזל שמצאתי את אבי במקום להרשם לקבוצה. אבי הצליח לשבור לי כמה מחסומים שהיו לי באנגלית ובמתמטיקה, ולהראות לי את הדברים מזווית חדשה. הלמידה לא הייתה פשוטה, אבל לכל אורך הדרך אבי היה סופר מקצועי ותומך, מה שגרם לי אישית לרצות להגיע רחוק יותר. לקראת הבחינה ישבתי שעות על גבי שעות לפתור תרגילי ומבחנים לדוגמה ובשורה תחתונה: קיבלתי 720! (50/38 כמותי ומילולי)

שחר - מבחן GMAT

32

למדתי עם אבי למבחן GRE ומצאתי מורה תותח, ששוחה בחומר ושהוא גם בן אדם נחמד שלא מתייאש גם אם צריך להסביר משהו שוב ושוב. אבי תמיד ידע לתת לי מוטיבציה כשהייתי צריכה, והתוצאות בהתאם. ממליצה בחום, מורן.

מורן - התקבלה לתואר שני באוניברסיטה העברית

33

חיפשתי מורה שיוכל לעזור לי לעבור בהצלחה את הבחינה הפסיכומטרית. לבסוף הגעתי אל אבי, ומזל שכך! אבי מכיר לפני ולפנים את מבנה הבחינה, העביר לי את החומר בשיטתיות, ביסודיות, ובה בעת בגמישות רבה תוך שימת לב לאופי החשיבה שלי וסלילת הדרך להבנה אמתית ולמיומנות הדרושה בבחינה זו. ניסיונו הרב כמורה ניכר בשלל עצות וטיפים שהיו יעילים לאין שיעור בבחינה ובזכותו השגתי את הציון שרציתי. מורה מעולה ביותר, מומלץ מאוד!

אורי - התקבל לאוניברסיטת תל אביב

34

למדתי עם אבי לבחינת TOEFL לקבלה לתואר שני בחו"ל. אבי מורה רציני ויסודי ביותר. הוא מכיר את מבנה הבחינות והדרישות היטב, כולל ניואנסים שלא הופיעו בספרים (למשל, מבנה אופטימלי לכתיבת חיבור, כפי שמצופה על ידי הבודקים). קיבלתי ממנו גם חומרים רבים כדי להתכונן בבית, כולל המון בחינות לדוגמא שלא הופיעו בספרי ההכנה. ממליצה מאוד מאוד!!!

שביט - התקבלה ל NYU

35

אבי הוא לא סתם עוד מורה. הנסיון הרב שלו בא לידי ביטוי בכל דקה של כל שיעור. הוא אוהב את השפה האנגלית ושולט בה יותר מכל המורים לאנגלית שהיו לי ובנוסף לזה הוא מכיר את המבחן לעומק ויודע לתת בדיוק את הטיפים הקטנים שעושים את כל ההבדל בין ציון סביר לציון מעולה. התחלתי בלי שהיה לי מושג לגבי המבחן הזה וסיימתי לאחר חמישה שיעורים בלבד עם ציון 7.5. לכו על זה בכל הכוח.

רום - התקבל ללימודים בלונדון

36

אבי מורה מקסים ומקצועי. הגעתי אליו לאחר חיפוש באינטרנט, ובתקופה מאוד לחוצה בזמנים. אבי הגון מאוד, לא ניסה להוסיף שיעורים שלא לצורך, הוא תמיד היה זמין וגמיש בשעות (בערב, בסקייפ ובמייל) והכי חשוב- הוא קופרטיבי, מקצועי ומכוון מטרה. מיותר לציין שהשיעורים איתו עלו על כל הציפיות. יותר מומלץ ממנו- אין.

עינב - התקבלה למאסטר ב LSE לונדון

37

כחודש וחצי לפני מועד מבחן הטופל התחלתי ללמוד אצל אבי שיעורים פרטיים הוא סיפק לי את כל המידע שהייתי צריכה על המבחן ונתן לי כלים שעזרו לי להגיע אליו מוכנה דחף ועזר ברגעי ייאוש ובזמן קצר יחסית עזר לי להשתפר ולהגיע למבחן ברמה טובה ועם הרבה יותר בטחון בקיצור אחלה מורה , שולט בחומר, יודע ללמד ולא מוותר בקלות!!

תאיר - מבחן TOEFL

38

The short version: Avi is a gifted, enthusiastic, and patient teacher who helped me improve my score by over 100 points in less than two months of weekly tutoring sessions. Working with Avi made a top-tier MBA program a possibility for me. Work with him. Period. You won't regret it.

אלכס  - התקבל ל MBA בארה״ב

39

ממליץ בחום. למדתי עם אבי למבחן ה-GRE. אבי התאים את השיעורים לרמה שלי בכל נושא כך שיכולתי להתמקד ולהתקדם באופן יעיל ובהתאם לשאיפות שלי. אבי סייע לי לבנות אסטרטגיה עבור למידה יעילה גם בבית וסיפק לי את כל החומרים הדרושים עבור הלמידה למבחן. בעקבות הלמידה, הצלחתי להגיע לציונים שרציתי בפעם אחת.

עידו - מאסטר במדיניות החינוך מאוניברסיטת תל אביב

40

פגשתי את אבי לפני כחמש שנים בזמן שהייתי בתהליך קבלת ויזת יזם לבריטניה, שהצריכה לעבור מבחן באנגלית. עבורי זה היה מאתגר מאוד ללמוד למבחן באנגלית אחרי המון שנים שלא הייתי במסגרת לימודית פורמלית. לכן חיפשתי כתובת שתוכל לסייע לי והגעתי לשמחתי לאבי. 

בחרתי לעבור את ה-ILETS ואבי עשה לי סדר בתהליך הלמידה והדריך אותי באופן מקצועי מאוד עם הרבה טיפים מועילים איך להתמודד עם המבחן. הייתי מוכן למבחן אבל זמן קצר לפני המועד הסתבר שהיתה שגיאה במועדים שניתנו לי ולמעשה לא היו באותה עת מועדים קרובים ל-ILETS בישראל אלא רק בלונדון והמבחן האחר שיכולתי לעבור הוא TOEFL, שלא התכוננתי אליו.

אבי מייד הרגיע אותי, והסביר לי שאני יכול להתמודד גם עם TOEFL והדריך אותי בזמן הקצר שנותר עד למבחן. והוא צדק. עברתי את ה-TOEFL בהצלחה, מה שאיפשר לי לקבל את ויזת היזם.

אני ממליץ על אבי בחום.

רמי נאורי,
Founder & CEO
Go Banana - the UK's first marketplace for Building Supplies

41

קורס SAT

רוצים גם להצליח במבחן?

arrow&v

השאירו לי פרטים ונתכנן יחד תכנית פעולה שמתאימה לכם

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

054-4768478

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.