מבחן IELTS (אילטס)

מה זה מבחן IELTS?

מבחן IELTS הוא מבחן רמה באנגלית כשפה זרה. למבחן שתי גרסאות - אקדמית וכללית. הראשונה נדרשת ממי שרוצה לקבל ויזת לימודים לקנדה, אוסטרליה וניו-זילנד והשניה ממי שמבקש ויזת הגירה או עבודה לאותן מדינות. המבחן מורכב מארבעה חלקים שהסדר של שלושה מהם קבוע ונעשים בארץ על מחשב - שמיעה, קריאה וכתיבה - וחלק דיבור שנעשה בנפרד בשיחה פנים מול פנים. מי שמבקש ויזה לממלכה המאוחדת ידרש לעשות מבחן IELTS UKVI אשר נעשה על דפים ולא על מחשב. על כל אחד מארבעת חלקי המבחן תקבלו ציון הנע בטווח של 0 - 9 וציון כללי שהוא ממוצע ארבעת הציונים של החלקים.

הכנה ל IELTS - איך שמתאים לך

בקבוצה

חדש! קורס IELTS אונליין הראשון בארץ מביא לכם חווית לימודים לקראת IELTS בקבוצה וחוסך מכם את חווית הפקקים וחיפוש החניה. בקורס הכנה לIELTS לומדים בקבוצה קטנה בשיעורים חיים בשיחת ועידה, בשעות הערב, מהבית, בכיף.

אחד על אחד

יש הרבה מורים ובתי ספר לצורך הכנה למבחן IELTS, אבל אין אף אחד שמכין ל IELTS טוב כמוני. עם נסיון של 20 שנה ואלפי המלצות מתלמידי עבר בארץ ובעולם, חווית ההכנה למבחן אילטס שתקבלו ממני בשיעורים פרטיים לא דומה לשום דבר אחר בתחום. קורס הכנה לIELTS ברמה שלא הכרתם!

לבד

אתם עובדים כמו משוגעים ויש לכם זמן ללימודים לקראת IELTS רק באמצע הלילה ו/או לפנות בוקר ו/או בדרך לעבודה? קורס IELTS ללמידה עצמית מיועד בדיוק לאנשים משוגעים כמוכם.

מתלבטים איך מתאים לכם ללמוד? כתבו לי בצ׳ט, השאירו לי פרטים או שלחו לי ווטסאפ עכשיו!

מי אני?

שמי אבי יולזרי, ואני מלמד אנשים לחשוב כבר כעשרים שנה. התחלתי כמורה לפסיכומטרי, עבדתי הרבה שנים כמורה בקורסי הכנה למבחני מיון שונים באנגלית ובעברית ולימדתי אלפים רבים של תלמידים בישראל ובעולם.

כיום אני עובד עם מועמדים לתארים שונים בארץ ובחו״ל ועם ישראלים בתהליך הגירה ועוזר להם לעבור את התהליך - על כל המבחנים והחיבורים והקשיים הכרוכים בו - בצורה נעימה וחסכונית.

תלמידים שלי יודעים שאני שונא לבזבז זמן - גם שלהם וגם שלי - ולכן מכוון אותם כל הזמן לעבוד יעיל וחכם ולא לוותר לעצמם, כי רק ככה משיגים תוצאות.

 

עוד קצת עליי כאן

קורס SAT

מוכנים להצליח במבחן?

arrow&v

השאירו לי פרטים ונתכנן יחד תכנית פעולה שמתאימה לכם

Olga Vilner

Avi is awesome!! Avi really focuses on your weaknesses and help you straighten them out. He helped me pass my Tofel exam with a much better results than I expected.

Lei Sonis

Exactly what I was looking for in a class. I prepared for the TOEFL exam with Avi, and he knew perfectly how to help me. He could see from the very first moment my strengths and where I had to improve. I highly recommend him!

עידו ברקן

ממליץ בחום. למדתי עם אבי למבחן ה-GRE. אבי התאים את השיעורים לרמה שלי בכל נושא כך שיכולתי להתמקד ולהתקדם באופן יעיל ובהתאם לשאיפות שלי. אבי סייע לי לבנות אסטרטגיה עבור למידה יעילה גם בבית וסיפק לי את כל החומרים הדרושים עבור הלמידה למבחן. בעקבות הלמידה, הצלחתי להגיע לציונים שרציתי בפעם אחת.

עינב הדס תמיר

אבי מורה מקסים ומקצועי. הגעתי אליו לאחר חיפוש באינטרנט, ובתקופה מאוד לחוצה בזמנים. אבי הגון מאוד, לא ניסה להוסיף שיעורים שלא לצורך, הוא תמיד היה זמין וגמיש בשעות (בערב, בסקייפ ובמייל) והכי חשוב- הוא קופרטיבי, מקצועי ומכוון מטרה. מיותר לציין שהשיעורים איתו עלו על כל הציפיות. יותר מומלץ ממנו- אין.

קראו עוד משהו על המבחן כי אין לכם משהו יותר דחוף לעשות

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

054-4768478

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.