מבחן IELTS (אילטס)

שיחת יעוץ חינם
15 דק'
חינם

מה זה מבחן IELTS?

מבחן IELTS הוא מבחן רמה באנגלית כשפה זרה. למבחן שתי גרסאות - אקדמית וכללית. הראשונה נדרשת ממי שרוצה לקבל ויזת לימודים לקנדה, אוסטרליה וניו-זילנד והשניה ממי שמבקש ויזת הגירה או עבודה לאותן מדינות. המבחן מורכב מארבעה חלקים שהסדר של שלושה מהם קבוע ונעשים בארץ על מחשב - שמיעה, קריאה וכתיבה - וחלק דיבור שנעשה בנפרד בשיחה פנים מול פנים. מי שמבקש ויזה לממלכה המאוחדת ידרש לעשות מבחן IELTS UKVI אשר נעשה על דפים ולא על מחשב. על כל אחד מארבעת חלקי המבחן תקבלו ציון הנע בטווח של 0 - 9 וציון כללי שהוא ממוצע ארבעת הציונים של החלקים.

הכנה ל IELTS - איך שמתאים לך

בקבוצה

חדש! קורס IELTS אונליין הראשון בארץ מביא לכם חווית לימודים לקראת IELTS בקבוצה וחוסך מכם את חווית הפקקים וחיפוש החניה. בקורס הכנה לIELTS לומדים בקבוצה קטנה בשיעורים חיים בשיחת ועידה, בשעות הערב, מהבית, בכיף.

אחד על אחד

יש הרבה מורים ובתי ספר לצורך הכנה למבחן IELTS, אבל אין אף אחד שמכין ל IELTS טוב כמוני. עם נסיון של 20 שנה ואלפי המלצות מתלמידי עבר בארץ ובעולם, חווית ההכנה למבחן אילטס שתקבלו ממני בשיעורים פרטיים לא דומה לשום דבר אחר בתחום. קורס הכנה לIELTS ברמה שלא הכרתם!

לבד

אתם עובדים כמו משוגעים ויש לכם זמן ללימודים לקראת IELTS רק באמצע הלילה ו/או לפנות בוקר ו/או בדרך לעבודה? קורס IELTS ללמידה עצמית מיועד בדיוק לאנשים משוגעים כמוכם.

מתלבטים איך מתאים לכם ללמוד? כתבו לי בצ׳ט, השאירו לי פרטים או שלחו לי ווטסאפ עכשיו!

מי אני?

שמי אבי יולזרי, ואני מלמד אנשים לחשוב כבר כעשרים שנה. התחלתי כמורה לפסיכומטרי, עבדתי הרבה שנים כמורה בקורסי הכנה למבחני מיון שונים באנגלית ובעברית ולימדתי אלפים רבים של תלמידים בישראל ובעולם.

כיום אני עובד עם מועמדים לתארים שונים בארץ ובחו״ל ועם ישראלים בתהליך הגירה ועוזר להם לעבור את התהליך - על כל המבחנים והחיבורים והקשיים הכרוכים בו - בצורה נעימה וחסכונית.

תלמידים שלי יודעים שאני שונא לבזבז זמן - גם שלהם וגם שלי - ולכן מכוון אותם כל הזמן לעבוד יעיל וחכם ולא לוותר לעצמם, כי רק ככה משיגים תוצאות.

 

עוד קצת עליי כאן

קורס SAT

מוכנים להצליח במבחן?

תכף אצור קשר :)

arrow&v

השאירו לי פרטים ונתכנן יחד תכנית פעולה שמתאימה לכם

Olga Vilner.jpg

Olga Vilner

Avi is awesome!! Avi really focuses on your weaknesses and help you straighten them out. He helped me pass my Tofel exam with a much better results than I expected.

LeiSonis.jpg

Lei Sonis

Exactly what I was looking for in a class. I prepared for the TOEFL exam with Avi, and he knew perfectly how to help me. He could see from the very first moment my strengths and where I had to improve. I highly recommend him!