מבחן TOEFL (טופל)

מה זה מבחן TOEFL?

מבחן TOEFL הוא מבחן רמה באנגלית כשפה זרה. כל סטודנט זר (כמעט) שרוצה ללמוד בארה״ב צריך לעבור טופל. המבחן מורכב מארבעה חלקים שהסדר שלהם תמיד קבוע - קריאה, שמיעה, דיבור וכתיבה. על כל אחד מארבעת חלקי המבחן תקבלו ציון הנע בטווח של 0 - 30. הציון של המבחן הוא סיכום ציוני ארבעת החלקים ולכן נע בטווח של 0 עד 120. אוניברסיטאות מבוקשות דורשות לרוב ציון של 100 לפחות (83%) ויש כאלה שדורשות גם 105 ו 110 (88 ו 92 אחוז בהתאמה).

הכנה ל TOEFL - איך שמתאים לך

בקבוצה

חדש! קורס TOEFL אונליין הראשון בארץ מביא לכם את חווית הלמידה בקבוצה וחוסך מכם את חווית הפקקים וחיפוש החניה. לומדים בקבוצה קטנה - בין ארבעה לשמונה משתתפים - בשיעורים חיים בשיחת ועידה, בשעות הערב, מהבית, בכיף.

אחד על אחד

יש הרבה מורים ובתי ספר שמכינים ל TOEFL, אבל אין אף אחד שמכין ל TOEFL טוב כמוני. עם נסיון של 20 שנה ואלפי המלצות מתלמידי עבר בארץ ובעולם, חווית ההכנה למבחן טופל שתקבלו ממני בשיעורים פרטיים לא דומה לשום דבר אחר בתחום. 

לבד

אתם עובדים כמו משוגעים ויש לכם זמן ללמוד רק באמצע הלילה ו/או לפנות בוקר ו/או בדרך לעבודה? קורס TOEFL ללמידה עצמית מיועד בדיוק לאנשים משוגעים כמוכם.

מתלבטים איך מתאים לכם ללמוד? כתבו לי בצ׳ט, השאירו לי פרטים או שלחו לי ווטסאפ עכשיו!

מי אני?

שמי אבי יולזרי, ואני מלמד אנשים לחשוב כבר כעשרים שנה. התחלתי כמורה לפסיכומטרי, עבדתי הרבה שנים כמורה בקורסי הכנה למבחני מיון שונים באנגלית ובעברית ולימדתי אלפים רבים של תלמידים בישראל ובעולם.

כיום אני עובד עם מועמדים לתארים שונים בארץ ובחו״ל ועם ישראלים בתהליך הגירה ועוזר להם לעבור את התהליך - על כל המבחנים והחיבורים והקשיים הכרוכים בו - בצורה נעימה וחסכונית.

תלמידים שלי יודעים שאני שונא לבזבז זמן - גם שלהם וגם שלי - ולכן מכוון אותם כל הזמן לעבוד יעיל וחכם ולא לוותר לעצמם, כי רק ככה משיגים תוצאות.

 

עוד קצת עליי כאן

קורס SAT

מוכנים להצליח במבחן?

arrow&v

השאירו לי פרטים ונתכנן יחד תכנית פעולה שמתאימה לכם

Olga Vilner

Avi is awesome!! Avi really focuses on your weaknesses and help you straighten them out. He helped me pass my Tofel exam with a much better results than I expected.

Lei Sonis

Exactly what I was looking for in a class. I prepared for the TOEFL exam with Avi, and he knew perfectly how to help me. He could see from the very first moment my strengths and where I had to improve. I highly recommend him!

ארי יונאי

למדתי אצל אבי ל TOEFL. אבי הוא מקצוען, ומכיר את המבחן לעומק! הוא מכיר המון שיטות לשיפור ויודע להכווין בצורה מאוד טובה! ממה שבדקתי נראה שהוא הטוב ביותר בארץ בתחום המבחנים. בהחלט היה שווה כל שקל, וההשקעה החזירה עצמה בגדול!! תודה רבה אבי על ציון מצויין שקיבלתי, עזרת לי מאוד! :)

קראו עוד משהו על המבחן כי אין לכם משהו יותר דחוף לעשות

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

054-4768478

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.