מתכננים לגשת למבחן אמי״ר/ם? רוצים לבדוק את מועדי GMAT, מועדי GRE, או מועדי SAT בישראל? ואולי בכלל רציתם מידע על הרשמה לפסיכומטרי, הרשמה ל TOEFL, או הרשמה ל PTE? בדף הזה תוכלו למצוא קישורים למועדי המבחנים ולדפי ההרשמה אליהם. שימו לב שהמבחנים הממוחשבים (TOEFL, GMAT, GRE, PTE) נערכים מספר פעמים כל חודש בעוד שמבחני נייר ועפרון (SAT, IELTS, פסיכומטרי, אמי״ר) נערכים בערך אחת לחודשיים. 

חוץ מתאריכי המבחנים בישראל וקישורים להרשמה למבחנים, תוכלו למצוא כאן למטה קישורים ללמידת אוצר מילים וכן אפשרות לקבלת מבחן לדוגמה. 

שימו לב שבימי הקורונה חלק מהמבחנים אינם מתקיימים בכלל וחלק עברו לפורמט אונליין ועושים אותם מהמחשב בבית. רוצים לברר איתי פרטים? השאירו לי הודעה באתר, שלחו לי ווטסאפ או קבעו לנו שיחת יעוץ חינם

PTE

מועדי PTE בישראל והרשמה ל PTE

פסיכומטרי

מועדי פסיכומטרי והרשמה לפסיכומטרי

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

054-4768478

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.