top of page

SAT (אס איי טי)

הכנה ל TOEFL

אנשים שעושים מבחן TOEFL בישראל נחלקים לשתי קבוצות: אלה שניגשו למבחן לפני שהם שמעו עליי ועכשיו צריכים לשפר קצת או הרבה את הציון, ואלה שחוסכים לעצמם את החוויה המתסכלת וישר מתקשרים אליי. 

איך לומדים לטופל?

 

אם אתם צריכים לעבור מבחן TOEFL, הגעתם למקום הנכון. אני מכין למבחן TOEFL כבר כעשרים שנה(!), בהן עזרתי לאלפי תלמידים לעבור בהצלחה את המבחן - ולעיתים גם מבחן נוסף שצריך בדרך, כמו SAT לקולג׳ ו GMAT או GRE למאסטר. 

 

אתם יודעים שאין לכם שניה פנויה ביום שלכם ושאתם צריכים לעשות ג׳אגלינג בין בית לעבודה לקצת שעות שינה. ללמוד למבחן לא קל כמו TOEFL בתנאים שכאלה זה לא פשוט בלשון המעטה, ואני כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה בדרך שלכם. מנסיוני, לרוב הנבחנים ב TOEFL מציק חלק הכתיבה יותר משאר החלקים (ושני לו חלק הדיבור). בשיעורים שלי אני אמנם מלמד שיטות עבודה יעילות שבעזרתן תוציאו את הציון שאתם צריכים בכל חלקי המבחן, אבל מתמקד מאוד בפידבק על משימות הכתיבה ועל חלק הדיבור. בקיצור, בואו נתחיל ללמוד! 

הכנה לטופל - קורס TOEFL - מורה פרטי ל TOEFL - טופל ישראל

אני עובד כמורה פרטי ל TOEFL וכמדריך בקורסי TOEFL כבר 20 (!!) שנה. כל תלמידה ותלמיד שלי זוכים ליחס אישי אמיתי ולהתאמה מוחלטת של הלמידה לצרכים שלה או שלו, החל במספר השיעורים, דרך לו״ז השיעורים ועד התכנים של כל שיעור. תלמידים שלי יודעים שאני לא אוהב לבזבז את הזמן שלהם ושלי ושאני מלמד בדיוק מה שצריך, לא פחות ולא יותר. שנתחיל ללמוד?

הכנה למבחן

שלוש דרכים ללמוד איתי, כדי שתוכלו לבחור מה שמתאים לכם

איך לומדים?

מה מספרים תלמידים שלי?

למדתי אצל אבי ל TOEFL. אבי הוא מקצוען, ומכיר את המבחן לעומק! הוא מכיר המון שיטות לשיפור ויודע להכווין בצורה מאוד טובה! ממה שבדקתי נראה שהוא הטוב ביותר בארץ בתחום המבחנים. בהחלט היה שווה כל שקל, וההשקעה החזירה עצמה בגדול!! תודה רבה אבי על ציון מצויין שקיבלתי, עזרת לי מאוד! :)

ארי - מהנדס תוכנה, בתהליך הגירה לקנדה

המלצות

מבנה המבחן

הכנה למבחן

מבחן TOEFL מורכב מארבעה חלקים שהסדר שלהם תמיד קבוע - קריאה, שמיעה, דיבור וכתיבה. בהמשך תוכלו למצוא קישור לשאלות מבחן TOEFL לדוגמה. על כל אחד מארבעת חלקי המבחן תקבלו ציון הנע בטווח של 0 - 30. הציון של המבחן הוא סיכום ציוני ארבעת החלקים ולכן נע בטווח של 0 עד 120. אוניברסיטאות מבוקשות דורשות לרוב ציון של 100 לפחות (83%) ויש כאלה שדורשות גם 105 ו 110 (88 ו 92 אחוז בהתאמה).

מבנה המבחן

התחילו עכשיו בהכנה ל TOEFL

TOEFL לעומת IELTS לעומת PTE - מה ההבדל?

חוץ מטופל, ישנם בעולם עוד שני מבחני רמת אנגלית נפוצים - IELTS ו PTE. שלושת המבחנים בודקים את רמת האנגלית כשפה זרה ושלושתם כוללים את אותם ארבעה חלקים לעיל כמו טופל. TOEFL הוא המבחן העיקרי שדורשים בארה״ב, בעוד ש IELTS הוא היחיד שמקבלים באנגליה. בקנדה ובאוסטרליה מקבלים את שלושת המבחנים, אך כמובן התייעצו עם סוכן ההגירה / המאמן / סוכן השחקנים / אתר האוניברסיטה לגבי דרישות ספציפיות. בעוד שטופל ו PTE הם מבחנים ממוחשבים, IELTS הוא עדיין מבחן נייר ועפרון (אם כי הוא גם כבר בתהליכים להפוך לממוחשב). שלושת המבחנים אורכים בערך אותו זמן - בין שלוש לארבע שעות - ושלושתם קשים בערך באותה מידה. דברו איתי אם יש לכם התלבטויות לגבי המבחן המתאים. כאן תוכלו לקרוא עוד על ההבדלים בין TOEFL ו IELTS.

ציונים

הרשמה למבחן, איפה נבחנים וכמה עולה

  • כדי להרשם למבחן SAT משתמשים במה שנקרא האינטרנט. ניגשים לאתר המבחן ופותחים חשבון, ואז אפשר להרשם. יש להצטייד בכרטיס אשראי ובתעודה מזהה (תעודת זהות / דרכון).

  • בעת ההרשמה תתבקשו לבחור האם אתם מעוניינים להבחן ב SAT עם חיבור או בלי חיבור. גם אחרי ההרשמה ניתן לשנות את הבחירה הזאת. 

  • כמו כן, תתבקשו לבחור איפה תרצו להבחן. ככל שתקדימו להרשם כך גדל הסיכוי שתמצאו מקום פנוי באזור שאתם מעדיפים להבחן בו. המבחן נערך בארץ ארבע פעמים בשנה - תמיד בימי ראשון בחודשים מרץ, מאי, אוקטובר ודצמבר - בארבעה מקומות בארץ - בית ציוני אמריקה בתל אביב, בית הספר האמריקאי באבן יהודה, קיבוץ צובה ליד ירושלים ובירושלים עצמה, בבית הספר האנגליקני הבינלאומי.

  • שוב - אל תאחרו עם ההרשמה למבחן - היא נסגרת חודש לפני מועד המבחן. 

  • ההרשמה למבחן בארץ עולה כ 140 דולר. 

  • חשוב! אל תענו על אף שאלה שלא מסומנת בכוכבית כחובה לענות, אחרת ההרשמה לוקחת שעתיים, ובכל מקרה להתאזר בסבלנות.

קורס SAT

הרשמה למבחן, איפה נבחנים וכמה עולה

הרשמה למבחן
  • כדי להרשם למבחן TOEFL משתמשים במה שנקרא האינטרנט. ניגשים לאתר המבחן ופותחים חשבון, ואז אפשר להרשם. יש להצטייד בכרטיס אשראי ובתעודה מזהה (תעודת זהות / דרכון).

  • המבחן מתקיים כמעט מדי חודש, ולפעמים אף יותר מפעם אחת בחודש. עם זאת, אל תחכו לרגע האחרון עם ההרשמה למבחן, כדי שלא יתפסו לכם את המקום בתאריך שרציתם.

  • מבחן TOEFL בישראל נערך בתל אביב, ברמת גן ובחיפה בימים שישי, שבת וראשון. לא בכל מרכז בחינה יש את אותם מועדים, אז שימו לב.

  • ההרשמה למבחן בארץ עולה 240 דולר (נכון ליוני 2018). 

הרשמה למבחן ועוד
מורה פרטי
מחירים

קורס TOEFL Workshop: קורס אונליין יוצא דופן

מכירים את זה שאתם חייבים לגשת למבחן TOEFL ואין לכם זמן וכוח לזה? מצד אחד, לאף אחד אין ראש לקורס קבוצתי עם מלא משתתפים שצריך לנסוע אליו אחרי העבודה, מצד שני, ללמוד לבד זה די מאיים, במיוחד כשאין דרך לקבל פידבק על הכתיבה והדיבור, ומצד שלישי, שיעורים פרטיים יכולים להיות יקרים. אז מה אני מציע, אתם שואלים? TOEFL Workshop!

אולי יעניין אותך

קראו עוד משהו על המבחן כי אין לכם משהו יותר דחוף לעשות

bottom of page