top of page

SAT (אס איי טי)

הכנה ל GMAT

​חושבים על לימודים לקראת GMAT? צודקים! אם אתם צריכים לעבור מבחן GMAT, זהו המקום להכנה למבחן גימט.


אני אבי יולזרי ואני מכין למבחן GMAT כבר כעשרים שנה(!), עשרים שנה של הכנה למבחן GMAT בהן עזרתי לאלפי תלמידים לעבור בהצלחה (כל הכבוד לכם!) את המבחן - ולהתקבל לתכניות MBA בבתי הספר למנהל עסקים המבוקשים ביותר בעולם (וגם בארץ). 

הכנה למבחן GMAT - איך עושים את זה עם שגרת היומיום?

אתם יודעים שאין לכם שניה פנויה ביום שלכם ושאתם צריכים לעשות ג׳אגלינג בין בית לעבודה לקצת שעות שינה ולחשוב על לימודים לקראת GMAT נראה כמעט בלתי אפשרי.


אין ספק שללמוד למבחן לא קל כמו GMAT בתנאים שכאלה זה לא פשוט בלשון המעטה, ואני כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה בדרך שלכם בעזרת קורס GMAT מדוייק ויעיל (מוכח!)

אני מציע הכנה למבחן GMAT על כל ארבעת חלקיו (או רק ל GMAT כמותי אם ממש מתעקשים) ואוהב את כל חלקי המבחן כאילו היו ילדיי המעצבנים.

 

לימודים לקראת GMAT בשיטה יעילה

מזה עשרים שנה שאני משמש כמורה בקורסי GMAT וכמורה פרטי ל GMAT (וואו איך שהזמן רץ) ובמרוץ הזמן הבנתי את הדרך לפתח שיטת לימודים לקראת GMAT.


אני מעביר שיעורי הכנה למבחן GMAT בקבוצות קטנות או בשיעורים פרטיים בלבד וכך כל תלמידה ותלמיד שלי זוכים ליחס אישי אמיתי ומותאם בהתאמה מוחלטת של הלמידה, החל במספר השיעורים, דרך לו״ז השיעורים ועד התכנים של כל שיעור. הכנה למבחן גימט תתבצע באופן בו הכי נוח ל-כ-ם ללמוד!

התלמידים שלי בקורס GMAT יודעים שאני לא אוהב לבזבז את הזמן שלהם ושלי ושאני מלמד בדיוק מה שצריך, לא פחות ולא יותר. 
 

אני לא הולך לחפור לכם על מה שלא צריך על הכנה למבחן גימט, אבל אני הולך לפתוח לכם את הראש ולגרום לכם לחשוב בצורה שתאפשר לכם להוציא את הציון שרציתם ולהתקבל לתכנית ה MBA שרציתם. 


שנתחיל קורס GMAT?! השאירו פרטים ותכף אחזור אליכם עם פרטים על לימודים לקראת GMAT בצורה יעילה :)

הכנה למבחן
?איך לומדים

שלוש דרכים ללמוד איתי, כדי שתוכלו לבחור מה שמתאים לכם

קורס קבוצתי בשיחות וידאו (בקרוב)

מה מספרים תלמידים שלי?

שיפרתי כמותי ל 49 ובסך הכל 680, תודה, המון בזכותך. תודה!

אלכס

המלצות

מבנה מבחן GMAT

הכנה למבחן

מבחן GMAT (ראשי תיבות של Graduate Management Admission Test) הוא מבחן אדפטיבי וממוחשב, כולו בשפה האנגלית, אשר בו משתמשים בתי ספר למנהל עסקים ברחבי העולם ככלי עזר לסינון מועמדים לתואר שני במנהל עסקים (MBA). מבחן GMAT כולל ארבעה חלקים (שניתן לבחור את הסדר בו הם מופיעים) – כתיבת חיבור (Analytical Writing Assessment), הגיון אינטגרטיבי (Integrated Reasoning, או בקיצור IR), חלק כמותי (Quantitative) ואחרון (חביב?) – חלק מילולי (Verbal). בתי ספר למנהל עסקים בחו"ל (ובעיקר בארה"ב) דורשים את הציונים בכל ארבעת החלקים, בעוד שבארץ מרבית האוניברסיטאות והמכללות מסתפקות בחלק הכמותי. מבחן ה GMAT הוא, כאמור, מבחן אדפטיבי (בחלקו). משמעות הדבר היא שמבחן GMAT מתאים את עצמו לרמתו של הנבחן. משום כך, אין שני מבחני GMAT זהים.

מבנה המבחן

התחילו עכשיו בהכנה ל GMAT

הרשמה למבחן, איפה נבחנים וכמה עולה

  • כדי להרשם למבחן SAT משתמשים במה שנקרא האינטרנט. ניגשים לאתר המבחן ופותחים חשבון, ואז אפשר להרשם. יש להצטייד בכרטיס אשראי ובתעודה מזהה (תעודת זהות / דרכון).

  • בעת ההרשמה תתבקשו לבחור האם אתם מעוניינים להבחן ב SAT עם חיבור או בלי חיבור. גם אחרי ההרשמה ניתן לשנות את הבחירה הזאת. 

  • כמו כן, תתבקשו לבחור איפה תרצו להבחן. ככל שתקדימו להרשם כך גדל הסיכוי שתמצאו מקום פנוי באזור שאתם מעדיפים להבחן בו. המבחן נערך בארץ ארבע פעמים בשנה - תמיד בימי ראשון בחודשים מרץ, מאי, אוקטובר ודצמבר - בארבעה מקומות בארץ - בית ציוני אמריקה בתל אביב, בית הספר האמריקאי באבן יהודה, קיבוץ צובה ליד ירושלים ובירושלים עצמה, בבית הספר האנגליקני הבינלאומי.

  • שוב - אל תאחרו עם ההרשמה למבחן - היא נסגרת חודש לפני מועד המבחן. 

  • ההרשמה למבחן בארץ עולה כ 140 דולר. 

  • חשוב! אל תענו על אף שאלה שלא מסומנת בכוכבית כחובה לענות, אחרת ההרשמה לוקחת שעתיים, ובכל מקרה להתאזר בסבלנות.

קורס SAT

הרשמה למבחן, איפה נבחנים וכמה עולה

הרשמה למבחן
  • כדי להרשם למבחן GMAT משתמשים במה שנקרא האינטרנט. ניגשים לאתר המבחן ופותחים חשבון, ואז אפשר להרשם. יש להצטייד בכרטיס אשראי ובתעודה מזהה (תעודת זהות / דרכון).

  • המבחן מתקיים מדי חודש, ולפעמים אף יותר מפעם אחת בחודש. עם זאת, אל תחכו לרגע האחרון עם ההרשמה למבחן, כדי שלא יתפסו לכם את המקום בתאריך שרציתם.

  • מבחן GMAT בישראל נערך במגדלי בסר ברמת גן.

  • ההרשמה למבחן בארץ עולה 250 דולר (נכון ליוני 2018). 

GMAT לעומת GRE - מה ההבדל?

בארבע השנים האחרונות, למעלה ממאתיים בתי ספר למנהל עסקים, כולל כמה מהיוקרתיים ביותר ביניהם, כגון אלה של האוניברסיטאות הארוורד, NYU, MIT, וורטון, ייל ואחרים, החלו לקבל את מבחן ה GRE כחלופה ל GMAT, המבחן המקובל בבתי ספר למנהל עסקים בכל העולם כבר יותר מחמישים שנה. שינוי זה מאפשר לציבור גדול מאד של סטודנטים המתלבט לגבי המשך מסלול לימודיו לעבור בחינה המתאימה גם למסלולי מנהל עסקים ובכך להרחיב את אפשרויות הבחירה של אותם סטודנטים.

ספר לי עוד

ציונים
הרשמה למבחן ועוד
אולי יעניין אותך

קראו עוד משהו על GMAT כי אין לכם משהו יותר דחוף לעשות

bottom of page