מורה פרטי לפסיכומטרי

​אם אתם צריכים הכנה לפסיכומטרי, אם אתם מחפשים מורה פרטי למבחן פסיכומטרי? אם אתם באמת רוצים לעבור מבחן פסיכומטרי, הגעתם למקום הנכון. 
 

היי, אני אבי יולדזרי, מורה פרטי בפסיכומטרי ואני מכין לפסיכומטרי כבר כ- 15 שנים, בהן עזרתי לאלפי תלמידים לעבור בהצלחה את המבחן.

 

מורה פרטי בפסיכומטרי - אחד על אחד

 

אני עובד כמורה פרטי לפסיכומטרי, מה זאת אומרת מורה פרטי? אני עובד בפורמט של שיעורים פרטיים של לימודי פסיכומטרי אחד על אחד, וכך כל תלמידה ותלמיד שלי זוכים ליחס אישי אמיתי ולהתאמה מוחלטת של הלמידה לצרכים שלה או שלו, החל במספר השיעורים, דרך לו״ז השיעורים ועד התכנים של כל שיעור.

הכנה לפסיכומטרי - למה עדיף לעבוד בצורה פרטנית?

 

כשעוברים הכנה לפסיכומטרי בשיעורים פרטיים לא יקרה שהפסדת שיעור כי היית צריך להשאר עד מאוחר בעבודה ולא יהיה מצב שלא הבנת משהו וחששת לשאול.

 

בנוסף, התשלום מתבצע בדיוק לפי מספר השיעורים שצרכת, וכך לא צריך להוציא סכום גדול מראש וללא תלות במספר השיעורים שצרכת בפועל. 

 

 

אז אם חיפשת מורה פרטי לפסיכומטרי, הגעת למקום הנכון.

מה תרצו לעשות?

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.