מבחן GRE | קורס GRE | הכנה ל GRE

שיחת יעוץ חינם
15 דק'
חינם

מה זה מבחן GRE?

מבחן GRE הוא זוועת עולם שנועדה למנוע מכם ללמוד ב Graduate School בארה״ב (ולפעמים גם בארץ), אבל משום שאתם גיבורים אתם לא תניחו למבחן הזה להפריע לכם. למבחן שלושה מרכיבים - כמותי, מילולי וכתיבה. מבחן GRE הוא מבחן ממוחשב אדפטיבי, מה שאומר שסדר הפרקים ורמת הקושי שלהם אינם קבועים מראש, אלא משתנים בהתאם לתשובות שלכם. המבחן כולל הבטים של חשיבה כמותית וחשיבה מילולית, אבל הוא בעיקר מבחן בהגיון, ביעילות עבודה ובזריזות המחשבה. הציונים הולכים בין 130 ל 170, וכדי להתקבל לאוניברסיטאות הטובות בארה״ב תדרשו בדרך כלל לציון של לפחות 320 (סכום של ציוני הכמותי והמילולי).

הכנה ל GRE - איך שמתאים לך

אחד על אחד

יש הרבה מורים ובתי ספר שמכינים ל GRE, אבל אין אף אחד שמכין ל GRE טוב כמוני. עם נסיון של 20 שנה ואלפי המלצות מתלמידי עבר בארץ ובעולם, חווית ההכנה למבחן GRE שתקבלו ממני בשיעורים פרטיים לא דומה לשום דבר אחר בתחום. 

לבד

אתם עובדים כמו משוגעים ויש לכם זמן ללמוד רק באמצע הלילה ו/או לפנות בוקר ו/או בדרך לעבודה? קורס GRE ללמידה עצמית מיועד בדיוק לאנשים משוגעים כמוכם.

מתלבטים איך מתאים לכם ללמוד? כתבו לי בצ׳ט, השאירו לי פרטים או שלחו לי ווטסאפ עכשיו!

מי אני?

שמי אבי יולזרי, ואני מלמד אנשים לחשוב כבר כעשרים שנה. התחלתי כמורה לפסיכומטרי, עבדתי הרבה שנים כמורה בקורסי הכנה למבחני מיון שונים באנגלית ובעברית ולימדתי אלפים רבים של תלמידים בישראל ובעולם.

כיום אני עובד עם מועמדים לתארים שונים בארץ ובחו״ל ועם ישראלים בתהליך הגירה ועוזר להם לעבור את התהליך - על כל המבחנים והחיבורים והקשיים הכרוכים בו - בצורה נעימה וחסכונית.

תלמידים שלי יודעים שאני שונא לבזבז זמן - גם שלהם וגם שלי - ולכן מכוון אותם כל הזמן לעבוד יעיל וחכם ולא לוותר לעצמם, כי רק ככה משיגים תוצאות.

 

עוד קצת עליי כאן

קורס SAT

מוכנים להצליח במבחן?

תכף אצור קשר :)

arrow&v

השאירו לי פרטים ונתכנן יחד תכנית פעולה שמתאימה לכם

Olga Vilner.jpg

Olga Vilner

Avi is awesome!! Avi really focuses on your weaknesses and help you straighten them out. He helped me pass my Tofel exam with a much better results than I expected.

LeiSonis.jpg

Lei Sonis

Exactly what I was looking for in a class. I prepared for the TOEFL exam with Avi, and he knew perfectly how to help me. He could see from the very first moment my strengths and where I had to improve. I highly recommend him!

Arik Yonai.jpg

ארי יונאי

למדתי אצל אבי ל TOEFL. אבי הוא מקצוען, ומכיר את המבחן לעומק! הוא מכיר המון שיטות לשיפור ויודע להכווין בצורה מאוד טובה! ממה שבדקתי נראה שהוא הטוב ביותר בארץ בתחום המבחנים. בהחלט היה שווה כל שקל, וההשקעה החזירה עצמה בגדול!! תודה רבה אבי על ציון מצויין שקיבלתי, עזרת לי מאוד! :)