רוצים לעבוד איתי?

הגיע הזמן להתרחב, ולכן אני מחפש אותך, מורה לאנגלית בדם שאוהבת את השפה ושולטת בה ללא עוררין (ולא אכפת לי אם זה כי היא שפת אם או כי רכשת אותה בעצמך דרך סקרנות טבעית). העבודה היא בעיקר ללמד, בעיקר בשיעורים פרטיים, כל מה שקשור באנגלית - אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית אקדמית, תחביר, וגם הכנה למבחני רמה באנגלית - TOEFL, IELTS, PTE ולחלקי האנגלית של מבחני קבלה לאוניברסיטה כמו SAT, GMAT, GRE וכן הפסיכומטרי, מבחן אמי״ר, מבחן מימ״ד ועוד ועוד. את לא חייבת להכיר את המבחנים האלה, אבל אם את מכירה את חלקם זה נחמד וטוב. 

העבודה היא במרכז תל אביב, התשלום הוא שעתי ונאה. אני דורש הרבה מעצמי ולכן גם ממי שיעבוד איתי, אבל אפשר ללמוד ממני המון וזו יכולה להיות כניסה נהדרת לעמדה נהדרת בעסק שצומח נהדר. אני אוהב את המילה נהדר. חושבת שאת מתאימה? יופי! אני רוצה לראות בוואטסאפ סרטון של 60 שניות מקסימום שבו את מספרת לי באנגלית, כמובן, מה שנראה לך לנכון לספר על עצמך.  אחזיר תשובה בכל מקרה. המודעה נוסחה בלשון נקבה אך פונה גם לזכרים. נשמע מתאים? יופי! קדימה לשלוח. רוצים לדעת עוד עליי? הנה זה כאן.

לשליחת הסרטון לחצי:

send me a whatsapp

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.