שינויים במועדי מבחן SAT בארץ

עודכן ב: 6 יונ 2019

אם אתם מתכננים להבחן במבחן SAT בישראל ב 2017 - 2018 (או ב 2037 אם נולדתם השבוע), שימו לב. מועד ינואר מבוטל ומועדי יוני ונובמבר הופכים להיות מועדי SAT Subject Tests בלבד, כלומר לא תוכלו להבחן ב SAT General Test במועדים אלה. במקומם נוסף מועד חדש ל SAT General Test, בחודש מרץ, מועד שהיה קיים עד עתה רק בארה״ב.


הידעת? אני מכין ל SAT באמצעות קורס SAT יחודי שקורה כולו אונליין, מהמחשב אצלך בבית. הקורס למועד הקרוב נפתח ממש עוד מעט, אז הקדימו להרשם. רוצה לדעת עוד? צרו איתי קשר עכשיו בהודעה כאן למטה או בווטסאפ.לסיכום! מועדי מבחן SAT General Test הנותרים ב 2017 הם 7 במאי, 8 באוקטובר ו 3 בדצמבר. מהשנה הבאה, 2018, המבחן הכללי יערך בארבעה מועדים בלבד: מרץ, מאי, אוקטובר ודצמבר.

ואם אתם מתכננים לגשת למבחן SAT ומחפשים קורס SAT מומלץ, הגעתם למקום הנכון. בואו ללמוד!


הידעת? אני מכין ל SAT באמצעות קורס SAT יחודי שקורה כולו אונליין, מהמחשב אצלך בבית. הקורס למועד הקרוב נפתח ממש עוד מעט, אז הקדימו להרשם. רוצה לדעת עוד? צרו איתי קשר עכשיו בהודעה כאן למטה או בווטסאפ.

#SAT #CollegeBoard

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.