מבחן PTE: חמישה חיבורים לדוגמה

עודכן ב: 20 אוק 2019

אתם בתהליך הגירה לאוסטרליה או לניו-זילנד? שוקלים להפוך לקנגורו? מבחן PTE הוא האלטרנטיבה המוכרת פחות למבחן IELTS (ולפעמים גם למבחן TOEFL). המבחן הוא מבחן ממוחשב לחלוטין, אשר גם נבדק בצורה ממוחשבת לחלוטין באמצעות רובוט אלוהי המכונה צ׳רלי. כמו בכל אחד משלושת מבחני האנגלית - PTE, TOEFL ו IELTS - החלק הקשה ביותר הוא חלק הכתיבה. במבחן PTE יש שני סוגים של משימות כתיבה: Summarize Written Text, בה תתבקשו לקרוא טקסט קצר ולסכם אותו במשפט(!) אחד(!!) בתוך 10 דקות, ומשימת (או שתיים) חיבור, בה תתבקשו לכתוב חיבור דעה בן 200 - 300 מילים בעשרים דקות. פנאן.


מבחן PTE: חיבורים

איך זה אמור להראות כשזה כתוב טוב? הביטו וראו.


חמישה חיבורים מצוינים למבחן PTE


רוצים להתכונן איתי למבחן PTE ולהוציא ציון שיגרום למורה שלכם לאנגלית מהתיכון לצאת בצהלולים? דברו איתי עכשיו, כלומר השאירו לי הודעה כאן באתר או בווטסאפ.מבחן PTE: חיבורים

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.