אנגלית לפסיכומטרי ולמבחני אמי״ר ואמיר״ם

עודכן ב: 17 מרץ 2020


פסיכומטרי אנגלית

בפוסט הזה ריכזתי את כל הסרטונים על פרקי האנגלית של המבחן הפסיכומטרי לפי שלושת המרכיבים של הפרקים הללו. בכל פרק אנגלית בפסיכומטרי 22 שאלות. שמונה השאלות הראשונות בכל פרק אנגלית הן שאלות השלמות משפטים (sentence completions), ארבע השאלות הבאות הן שאלות ניסוח מחדש (restatements) ואילו עשר השאלות האחרונות בפרק הן שאלות הבנת הנקרא - חמש שאלות לכל אחד משני טקסטים. או לפי מספרי שאלות:


1. שאלות 1 - 8: שאלות SC (שאלות sentence completions)

2. שאלות 9 - 12: שאלות RE (שאלות restatements)

3. שאלות 13 - 17: שאלות RC (שאלות reading comprehension) על טקסט 1

4. שאלות 18 - 22: שאלות RC (שאלות reading comprehension) על טקסט 2


והנה הסרטונים. גם אם אתם לומדים למבחן אמי״ר או למבחן אמיר״ם, תמצאו את הסרטונים האלה שימושיים, משום שבשני המבחנים הללו מופיעים אותם שלושה סוגי שאלות כמו בפרקי האנגלית של הפסיכומטרי.


קורס הפסיכומטרי אונליין שלי יוצא שוב לדרך בקרוב, ונשארו מקומות אחרונים. רוצים להצטרף? אפשר לעשות את זה כאן באתר. רוצים לשאול משהו? השאירו פרטים או שלחו לי ווטסאפ עכשיו!


אנגלית
ומה עוד? מוזמנים לקרוא את כל הפוסטים שלי על המבחן הפסיכומטרי כאן בבלוג. אני מכין לפסיכומטרי כבר עשרים שנה(!) ומגיעים אליי תלמידים במקום לקחת קורס וגם כאלה ששגו ולקחו קורס ביואלגבעקידום. רוצים לברר לגבי הכנה איתי לפסיכומטרי? השאירו לי הודעה באתר או שלחו לי ווטסאפ.


בהצלחה!

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.