top of page

שירות בדיקת חיבורים

אבי, תודה רבה! קיבלתי במבחן את הציון 8 ובחלק של הכתיבה ציון 8 לאחר שיישמתי את הערותיך.

כרמל - מבחן IELTS לויזת הגירה לאוסטרליה

איזה באסה עם הקטע הזה של הכתיבה במבחן? כאילו, עם הקריאה והשמיעה ואפילו הדיבור אתם מסתדרים די טוב, אבל האו דה פ** אתם אמורים לכתוב עכשיו 300 מילים לפחות על שאלה הזויה בנושא הזוי לא פחות שמעולם לא חשבתם עליו? למה החיים כה קשים? 

אתם אולי מרגישים שאתם כותבים פחות טוב או יותר טוב, אבל אין דרך לדעת כמה בדיוק היה מקבל החיבור שכתבתם במבחן האמיתי. מה אם פספסתם משהו חשוב? האם החיבור שלכם בנוי כמו שהמבחן מצפה מכם? ואיך התחביר שלכם? ואוצר המילים? האם לשגיאות הכתיב יש משקל רציני בציון? איך כותבים פתיחה אפקטיבית? ומה צריך לכלול בגוף החיבור ובסיכום? לפעמים משפט שכתבתם לא ״מרגיש נכון,״ אבל מה בדיוק הבעיה בו? כל השאלות הלא פתורות האלה יכולות להיות מאוד מתסכלות.

אם אתם מרגישים ככה, אתם בחברה טובה. לאחר שלימדתי אלפי תלמידים ובדקתי אלפי משימות כתיבה בעשרים השנים האחרונות, אני יודע לומר שהכתיבה היא עקב האכילס של רוב מי שנבחן במבחן IELTS, TOEFL, PTE, GRE, SAT או GMAT בישראל (וגם בפסיכומטרי שלנו). 

 

בשיעורים איתי אני כמובן מקדיש הרבה זמן למשימות הכתיבה של המבחנים הללו כחלק מתכנית כוללת שמכינה אתכם למבחן ברמה הגבוהה ביותר (בכל זאת, עשרים שנות נסיון זה לא הולך ברגל). עם זאת, פעמים רבות יוצרים איתי קשר אנשים חביבים שכבר מסתדרים לבד עם רוב חלקי המבחן, אבל תקועים רק על הכתיבה. לטובת אותם אנשים, אני מציע את שירות בדיקת החיבורים האינטרנטי שלי. 

במה מדובר, אבי? פשוט מאוד! אתם כותבים חיבור מושקע (כדאי להתחיל מאחד לפני ששולחים עוד), שולחים לי, משלמים, אני בודק לכם ואתם מקבלים את הקובץ שלכם כולל הערות מדויקות ומועילות לשיפור, תיקונים של תחביר וניסוח ולבסוף, הערכת ציון, כך שתדעו בדיוק איפה אתם עומדים. 
 

את החיבורים אפשר לשלוח לי באחת משלוש דרכים:

 

  • העלאת קובץ וורד באמצעות הטופס הירקרק כאן ממש בדף זה.

  • שיתוף שלי בקובץ גוגל דוק (המייל: avi@yulzari.net)

  • או סתם במייל, כמו שהיינו עושים פעם
     

בכל דרך שבחרתם, כתבו לי איזה משפט או שלושה עליכם ועל התכניות הלימודיות שלכם ועל הציון שאתם מקווים סלאש צריכים להוציא במבחן, כך שאדע לכוון אתכם טוב יותר. איך משלמים אתם רוצים לדעת? שאלה מצוינת! באשראי, בלחיצה על החבילה המתאימה פה בהמשך שתוביל אתכם לדף תשלום כעור אך מאובטח.

 

בקיצור, גם אם אתם לא תלמידים שלי (ובלי להיות יותר מדי פולני, למה לא?!!), אתם עדיין יכולים להנות מבדיקה סופר מקצועית של משימות הכתיבה שלכם. די מהר תרגישו בעצמכם שאתם כותבים טוב יותר, ותעיפו את משימת הכתיבה במבחן (ותוכלו להתחיל להרגיש משוחררים יותר לכתוב באנגלית בכל סיטואציה אחרת). אני בודק חיבורים / משימות כתיבה למבחני GMAT, GRE, SAT, TOEFL, IELTS, PTE, CELPIP, פסיכומטרי ועוד.

 

אז יאללה, שלחו לי חיבור ראשון עכשיו ובואו נתחיל להשתפר בכתיבה!  

לימד אותי בתקופה קצרה בהצלחה רבה ולימד אותי לכתוב ברמה חדשה וטובה יותר ב IELTS.

יעל - התקבלה ללימודים בלונדון

חבילות ומחירים

עשרה חיבורים

800 שקלים

שישה חיבורים

540 שקלים

ארבעה חיבורים

400 שקלים

חיבור אחד

120 שקלים

למדתי עם אבי לבחינת TOEFL לקבלה לתואר שני בחו"ל. אבי מורה רציני ויסודי ביותר. הוא מכיר את מבנה הבחינות והדרישות היטב, כולל ניואנסים שלא הופיעו בספרים (למשל, מבנה אופטימלי לכתיבת חיבור, כפי שמצופה על ידי הבודקים). ממליצה מאוד מאוד!!!

שביט - התקבלה ל NYU

שירות בדיקת חיבורים

דוגמאות

דוגמה 1: בדיקת חיבור TOEFL / IELTS (משימת כתיבה 2)

משימת כתיבה IELTS
בדיקת חיבור

דוגמה 2: בדיקת חיבור פסיכומטרי

bottom of page