top of page

!וולקאם

מחיר קורס GMAT: המדריך המלא

מחיר קורס GMAT: המדריך המלא

אז אתם צריכים לעבור מבחן GMAT כמותי כדי להתקבל לתואר MBA באוניברסיטת תל אביב (או אולי באוניברסיטה העברית, הטכניון או בר אילן). לחילופין, אולי אתם בכלל חולמים על MBA בהרווארד ביזנס סקול וחייבים להפציץ במבחן GMAT מלא. נכנסתם לגוגל, הקלדתם ״מחיר קורס GMAT״ והתבלבלתם מרוב אפשרויות ואותיות קטנות? ברוכים הבאים לבלוג שלי. בפוסט הזה אעשה סדר בכל הנוגע לעלות קורס GMAT ולנקודות נוספות רלוונטיות.


מחיר קורס GMAT

אני מקבל אינסוף טלפונים, וואטסאפים ופניות באתר מאנשים שמתעניינים בהכנה למבחן GMAT. ניתן לחלק את המתעניינים האלה לשתי קבוצות עיקריות. בקבוצה הראשונה אנשים שצריכים ציון GMAT כמותי בלבד כדי להתקבל ל MBA בארץ. לרוב הם נדרשים לציון ג׳ימט כמותי שבין 40 ל 45 (בעיקר כפונקציה של מוסד הלימודים הנבחר וממוצע תואר ראשון). בקבוצה השניה יש את מי שצריכים לעבור את המבחן המלא ולהוציא בו ציוני קצה - 710 פלוס - כדי למקסם את הסיכויים שלהם בתהליך הקבלה לבתי הספר היוקרתיים למנהל עסקים בעיקר בארה״ב.

יש שלוש אפשרויות עיקריות להתכונן למבחן GMAT: לבד, עם מורה פרטי או בקורס קבוצתי. חוץ מאשר לדבר על קורס GMAT בהקשר של מחירים, אדבר קצת גם על היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות ההכנה הנ״ל.


קורס GMAT כמותי מחיר

להתכונן ל GMAT לבד

רבים רואים בהכנה עצמית למבחן GMAT את האופציה היעילה ביותר והזולה ביותר עבורם. האמת - זה רק חצי נכון. מעטים מסוגלים להקדיש את עצמם ללמידה למבחן כמו שצריך, ועוד לעשות את זה תוך כדי עבודה במשרה מלאה. גם מי שיחסית פנוי מוצא שקשה לדעת ממה להתחיל, במה להמשיך, במה צריך להתמקד ולמה לעזאזל הציון בסימולציות לא עולה למרות שעשיתם שבעת אלפים פעם מבחן GMAT לדוגמה.


כדי לתת מענה למי שרוצה ללמוד לבד אבל עדיין ללמוד בצורה אפקטיבית ולהוציא את הציון הדרוש, פיתחתי קורס GMAT אונליין ללמידה עצמית. מדובר במערכת מושלמת הכוללת כל מה שצריך כדי להצליח ב GMAT, ומבוססת על ארבעה מרכיבים מרכזיים - ראשית, סילבוס מסודר היטב שמארגן לכם את כל החומר שצריך בסדר הגיוני כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן למצוא מה לעשות קודם ומה אחר כך. שנית, סרטוני וידאו קצרים, ברורים ומעולים שמעבירים לכם את כל הבסיס הדרוש לארבעת חלקי המבחן (או רק לחלק הכמותי למי שזה הקטע שלו) - ומלווים בדוגמאות מעולות הממחישות היטב את מה שמדובר בו. שלישית, תרגול רב המסודר לפי הנושאים השונים בסרטונים, כך שתוכלו לתרגל לאט לאט, כל נושא בנפרד, לפני שתגיעו לתרגול של מבחנים מלאים. ואחרון - מבחנים מלאים - שבעה מהם (הנוספים לשני מבחני GMAT לדוגמה שמקבלים בעת פתיחת החשבון באתר GMAT לטובת הרשמה למבחן).


מי שרוכש את מערכת הלמידה העצמית למבחן GMAT מקבל גם פגישה של שעה אחד על אחד איתי, במהלכה אני נותן דגשים חשובים גם על המבחן עצמו וגם על הלמידה עם המערכת.


וכמה זה עולה? 550 שקלים בלבד לקורס GMAT כמותי אונליין או 890 שקלים בלבד לקורס GMAT מלא אונליין. אני יודע, זה קצת לא יאמן, אבל נסו ותווכחו בעצמכם.


עלות קורס GMAT

למידה עם מורה פרטי ל GMAT

בפעם האחרונה שספרתי, יצא שאני מכין תלמידים ל GMAT כבר כעשרים שנה. לימדתי אלפי תלמידים מכל רחבי העולם, ולרמת ההכרות שלי עם GMAT אין מקבילה בארץ. תלמידים שלי נהנים מהכנה ל GMAT ברמה אחרת ומתהליך למידה גמיש המותאם להם במאת האחוזים מכל הבחינות - מספר השיעורים, תדירות השיעורים, הימים והשעות, התכנים, הקצב ומה לא.


חושבים לשלם לבית ספר כלשהו שידוע בהכנה לפסיכומטרי והחליט לעשות עוד כמה ג׳ובות מקורס GMAT? תחשבו שוב, בעיקר אם אתם צריכים קורס GMAT שיוציא מכם את המקסימום. תלמידים שלי בשיעורים פרטיים ל GMAT לוקחים בממוצע 10 פגישות של שעה וחצי לטובת קורס GMAT כמותי או 15-16 פגישות לטובת הכנה למבחן המלא. מצד שני, יש לי תלמידים לא מעטים שמגלים אותי מעט לפני המבחן שלהם ולוקחים איתי שתיים שלוש פגישות כדי לחזק נקודות מסוימות, וזה גם יכול לעזור מאוד.


קטע מצחיק (או עצוב, תלוי איך מסתכלים) הוא שיש לי לא מעט תלמידים שמגיעים אליי במהלך או לאחר שסיימו קורס GMAT יקר באחד מבתי הספר הגדולים והלא אישיים, ופשוט מרגישים שהם בזבזו זמן, כסף ואנרגיות לחינם. עשו לעצמכם טובה וחסכו לכם את החוויה המפוקפקת הזו. מי שלומד איתי כמורה פרטי ל GMAT מקבל גישה למערכת הלמידה המעולה שלי שהזכרתי בסעיף הקודם ועובר תהליך בו אני פותח לכם את הראש (בקטע טוב) ומכריח אתכם לחשוב GMAT עד שלא תהיה לכם ברירה אלא להפציץ במבחן. אבל למה אני מספר לכם את כל זה? תגיעו לשיעור נסיון ותראו איך זה קורה.


וכמה זה עולה? בשיעורים פרטיים העלות נקבעת לפי מספר השיעורים שלקחתם. מחירים לדוגמה (כל השיעורים בני 90 דקות, כלומר שעה וחצי): שלושה שיעורים - 1590 שקלים, עשרה שיעורים - 4650 שקלים, 16 שיעורים - 6900 שקלים.


קורס GMAT מחירים

למידה בקורס GMAT קבוצתי

רוצים בכל זאת את חווית הלמידה הקבוצתית אבל לא בקבוצה של 15 - 30 משתתפים בה המורה שלכם לא זוכר איך קוראים לכם? יש לי פתרון גם לזה. ניתן להתכונן איתי למבחן GMAT בקורס מצומצם משתתפים (עד 10 מקסימום, כאשר בממוצע יש 7 - 8 בקבוצה) ולחסוך את הנסיעות והפקקים והחניה - הקורס שלי מתקיים אונליין וכל שאתם צריכים לעשות הוא להתחבר מהבית או מהמשרד באמצעות קישור שאני שולח (אני עובד עם אפליקציית זום המעולה) ולהשתתף בשיעור מכל מקום בו אתם נמצאים, בארץ או בחו״ל. כמובן שגם תלמידי הקורס הקבוצתי מקבלים גישה למערכת הלמידה האינטרנטית ויותר מזה, לומדים עם מורה מקצוען שחי GMAT והכי אוהב שתלמידים שלו מתקדמים ומצליחים במבחן.


וכמה זה עולה? קורס GMAT כמותי - 1890 שקלים בלבד! קורס GMAT מלא - 2790 שקלים בלבד!!

כל המחירים בפוסט זה נכונים לעת כתיבתו, בספטמבר 2019.


ומה עכשיו?

אהבתם את הפוסט? סבבה, אז למה שלא תצטרפו לרשימת תפוצה ותקבלו עדכונים על חומרים טובים כמו זה בהמשך? שימו מייל כאן למטה והרשמו. אני לא מספים, נשבע. חוץ מזה, צרו איתי קשר עכשיו בהודעה באתר או בווטסאפ כדי שנבדוק יחד איך הכי מתאים לכם להתכונן ל GMAT.

אל תפספסו גם את המדריך שכתבתי לגבי למידה עצמית ל GMAT ואם כבר במחירי קורס GMAT עסקינן – אתם מוזמנים לקרוא מאמר מקיף שכתבתי על תנאי הקבלה ל MBA כדי שתוכלו לתכנן את העתיד הפיננסי שלכם :)

0 תגובות

Comments


!וולקאם

bottom of page