מועדי IELTS בישראל: ספטמבר אוקטובר 2019

מבחן IELTS (מערכת בינלאומית לבדיקת רמת האנגלית) - הוא המבחן הפופולרי ביותר בעולם לבדיקת רמת האנגלית. יותר 3 מיליון מבחני IELTS מועברים מדי שנה. היבחנות ב-IELTS נדרשת על מנת לגור, ללמוד ולעבוד בארה״ב, אנגליה, קנדה, אוסטרליה וניו-זילנד. IELTS הוא המבחן היחיד לבדיקת רמת האנגלית שמוכר למטרות הגירה על ידי כל המדינות אשר דורשות מבחן כזה (אם כי חלק מהמדינות מקבלות גם את ציוני מבחן TOEFL ו PTE). אם אתם רוצים לקבל אשרת הגירה או שהייה לבריטניה, IELTS הוא אחד מהמבחנים המאושרים לבדיקת רמת האנגלית. מבחן ה-IELTS בישראל נערך במיקום אחד בלבד – במכללת Hacker U ברמת גן (רחוב שוהם 5) – ובשני תאריכים בכל חודש. בכל אחד משני המועדים מתקיים המבחן פעמיים - פעם בבוקר ופעם אחר הצהריים. מכיוון שמספר המקומות במבחן ה-IELTS בישראל מוגבל והמקומות נתפסים במהירות, כדאי להירשם כמה שיותר זמן מראש.


מועדי IELTS בישראל

אז מהם מועדי IELTS בישראל?

ספטמבר 2019: 16 ו 19 לחודש

אוקטובר 2019: 28 ו 30 לחודש


רוצים להתכונן כמו שצריך למבחן IELTS? הצטרפו לקורס IELTS הייחודי שלי: חמש פגישות של שלוש שעות שאתם עושים מהבית על המחשב שלכם עם כל מה שצריך כדי להיות הכי מוכנים למבחן. לא סתם התלמידים שלי מקבלים את הציונים הכי גבוהים בארץ ב IELTS. מעוניינים? השאירו לי הודעה עכשיו או שלחו ווטסאפ.


מועדי IELTS בישראל

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.