בחן את עצמך - מבחנים לדוגמה ותרגול אוצר מילים

חיפשתם מבחן GMAT לדוגמה, מבחן TOEFL לדוגמה, מבחן IELTS לדוגמה, או שמא מבחן SAT לדוגמה? אולי בכלל רציתם חומרי לימוד חינם למבחן PTE או שאלות לדוגמה ממבחן GRE? ואולי, רק אולי, הגעתם לכאן כי חיפשתם אוצר מילים למבחן אמי״ר או אוצר מילים לפסיכומטרי? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון. 

אם החלטתם ללמוד לבד, יש לי מגוון קורסים אונליין וערכות ללמידה עצמית שתוכלו להשתמש בהן כדי להשיג את הציון המבוקש. ניתן לרכוש באתר קורס אונליין למבחני IELTS, TOEFL, SAT, GRE, GMAT ועוד ועוד. כל הקורסים כוללים מאות (ואלפי) שאלות תרגול, גישה למערכת אינטרנטית להעשרת אוצר המילים, הסברים על מבנה המבחן ועל סוגי השאלות בו ועוד.  בקורסי האונליין ניתן לשלב שיעורים חיים איתי (באינטרנט) ובדיקת חיבורים, כדי שתקבלו את המעטפת המלאה של קורס גם אם אתם לומדים לבד.  רוצים פרטים נוספים? צרו קשר עכשיו בהודעה כאן למטה. בהצלחה!

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

054-4768478

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.