קצת על קורס GMAT אונליין של אבי יולזרי

עודכן ב: 17 אוק 2019


מבחן GMAT נדרש ע״י בתי ספר למנהל עסקים בעולם ובישראל, כחלק מדרישות הקבלה לתארי MBA. קורס ה GMAT יעזור לך להשיג את הציון המקסימלי האפשרי עבורך, באמצעות הגברת הכרותך עם המושגים התיאורטיים שבבסיס המבחן. הבנה טובה של התיאוריה ושל הנושאים הנבדקים במבחן, כמו גם הידע התכלסי על מה שצפוי במבחן GMAT האמיתי, היא המפתח לציון גבוה במבחן GMAT.


ציון GMAT גבוה ישפר את הסיכויים שלכם להתקבל לתכנית ה MBA המבוקשת שלכם. קורס GMAT אונליין תוכנן לעזור לכם להשיג את המטרה הזאת. כל פן בקורס מתוכנן לעזור לך להרים את הציון שלך, תוך שהשתדלתי להפוך את הלמידה לפשוטה יותר, מהירה יותר ואפילו מהנה. להשיג ציון גבוה במבחן GMAT זה לא רק עניין של לדעת את התיאוריה שמאחרי השאלות: זה בראש ובראשונה עניין של המון תרגול. מבחן GMAT אינו כמו מבחנים אחרים: הצלחתכם בו תלויה בשילוב מדויק של הבנה תיאורטית עם כמויות עתק של תרגול. הנסיון מראה כי הבנה תיאורטית היא רק חצי עבודה בכל האמור במלחמה במבחן GMAT. קורס GMAT אונליין יעזור לכם ללמוד בצורה חכמה, תוך שילוב של תרגול רב לכל אורך הדרך.


מבחן GMAT הוא מבחן אדפטיבי: בגדול, המבחן מתאים את קושי השאלות לרמתכם, אותה הוא מסיק מהתשובות שאתם נותנים. כדי לאפשר לכם להתרגל לקונספט המוזר הזה, קורס GMAT אונליין בנוי תוך שימוש בטכנולוגיה אדפטיבית מתקדמת. לא רק שתוכלו לבנות לעצמכם אינסוף מקבצי שאלות תוך כדי שאתם יכולים לבחור את סוגי השאלות, הנושאים והזמן המוקצב, אלא שתוכלו גם לבחור לעבוד בפורמט האדפטיבי, ולתת למערכת שלי להתאים את קושי השאלות להתקדמות שלכם. התרגול במערכת קורס GMAT אונליין מאפשר לכם לחזות במדויק את הציון שתקבלו ביום המבחן. בניתי את קורס GMAT אונליין כך שהוא יתן למשתמש את החווייה הקרובה ביותר למבחן האמיתי, כדי שלא יהיו הפתעות ביום המבחן.


רוצים להתחיל? לחצו כאן.

#הכנהלGMAT #GMATמילולי #GMATכמותי #קורסGMATאונליין #MBA #מנהלעסקים #גימט #מבחןגימט #הכנהלגימט

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.