קורס GMAT חי אונליין לראשונה בישראל


לשבור את מחסום ה 700 ב GMAT זה לא צחוק - רק 12 מכל 100 נבחנים ב GMAT מקבלים ציון גבוה של 700 ומעלה, וכדי לעשות את זה חלקם חוזרים על המבחן מספר לא מבוטל של פעמים. גם אנשים מוכשרים וחכמים נתקלים במכשול הזה בדרך להתקבל לתואר שני במנהל עסקים (MBA), ומדובר בתסכול לא קטן.


קורס GMAT

אז מה עושים? לראשונה בישראל, קורס הכנה למבחן ה GMAT חי אונליין עם מורה שחי את מבחן GMAT כבר עשרים שנה. אבל קודם כל קצת על בחינת ה GMAT.


קרא עוד: למה אתם לא משתפרים ב GMAT?


מבנה מבחן ה GMAT

מבחן GMAT הוא מבחן ממוחשב בארבעה חלקים, מהם שניים חשובים יותר: החלק הכמותי והחלק המילולי, ושניים חשובים פחות: הגיון אינטגרטיבי (IR - Integrated Reasoning) וחיבור (Analytical Writing Assessment). אפשר לבחור את הסדר של החלקים בתחילת המבחן, ולרוב בוחרים להתחיל בשני החלקים החשובים - יש שבוחרים להתחיל בכמותי קודם ולקבל את המילולי שני ויש שמעדיפים להפך. בחלק הכמותי יש 31 שאלות ב 62 דקות (שתי דקות בממוצע לשאלה) והחלק המילולי כולל 36 שאלות ב 65 דקות (דקה ארבעים ושמונה בממוצע לשאלה). שימו לב שבעבר החלקים הכמותי והמילולי ארכו 75 דקות וכללו יותר שאלות, אז לא להתבלבל אם אתם רואים מידע שכזה באתרים לא מעודכנים למיניהם. ב IR תענו על 12 שאלות ב 30 דקות, וחיבור יש אחד ב 30 דקות ירחם השם. מוסדות הלימוד בארץ דורשים בדרך כלל רק את ציון החלק הכמותי של GMAT, בעוד שתכניות ה MBA, תואר שני במנהל עסקים, של מוסדות לימוד בארה״ב (וגם מחוץ לה) דורשות את ציון המבחן המלא.


קורס GMAT

ציונים ב GMAT

למבחן ה GMAT חמישה ציונים: ציון לחלק הכמותי בין 0 ל 51, ציון מילולי בין 0 ל 48, ציון IR בין 0 ל 8, ציון חיבור בין 0 ל 6 והכי חשוב - ציון GMAT כללי, המורכב רק מציוני הכמותי והמילולי במשקל שווה ונע בין 200 ל 800.


קרא עוד: הציון ב GMAT הוא דבר מוזר


מבחן אדפטיבי

שני החלקים החשובים בבחינת ה GMAT הם חלקים אדפטיביים (מותאמים). זה אומר שבשונה ממבחני בית ספר או אוניברסיטה שכולכם מכירים, ב GMAT סדר השאלות אינו קבוע מראש. המחשב קובע את קושי כל שאלה בהתאם לתשובות שלכם לשאלות שקדמו לה. זה אומר שכדי להצליח במבחן ה GMAT צריך לדעת מיליון דברים שבכלל לא קשורים למתמטיקה ולאנגלית - איך לנהל את הזמן שלכם, איך להעריך קושי של שאלה, מתי להתעקש לפתור ומתי חכם לוותר ולנחש, ואם כבר מנחשים - איך עושים את זה בצורה מושכלת כדי להגדיל את הסיכוי לענות נכון בזמן קצר. בקיצור, כיף חיים.


קורס GMAT

הרשמה ל GMAT ומועדי GMAT

המבחן מתקיים במרכז הבחינות Pearson במגדלי ב.ס.ר ברמת גן (בן גוריון 2) מספר פעמים בכל חודש. ההרשמה למבחן נעשית באתר המבחן ועולה 250 דולר. כדי לחזור על המבחן אם יש צורך יש להמתין 16 יום מהמבחן האחרון. בסוף המבחן תקבלו על המסך את ציוני החלק הכמותי, המילולי והכללי (אך לא את ציוני IR והחיבור).


קורס GMAT חי אונליין לראשונה בישראל

טוב, חפרתי, אז חזרה לעניינים - הכנה ל GMAT לאנשים שצריכים ציון גבוה ממש ואין להם זמן לשטויות. מי אני בכלל? היי, אני אבי יולזרי ואני (לא לשנוא אותי) אוהב את האלגנטיות של מבחן GMAT. מצד שני, אני בן אדם שאוהב למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות מעצבנות, ולכן כבר עשרים שנה שלימדתי כבר אלפי תלמידים בחו״ל ובארץ איך עוברים בהצלחה את מבחן ה GMAT. עוד בעיה מעצבנת שנתקלתי בה בקשר להכנה למבחן היא שכדי להתכונן אליו אנשים נרשמים לקורס כיתתי עם עוד איזה עשרים איש וצריכים לצאת מוקדם מהעבודה, להכנס לאוטו, לעמוד בפקק, לשלם חניה ולשבת בשיעור ארוך שחצי ממנו שאלות לא רלוונטיות וחומר שהם כבר יודעים, מבלי שרואים את ה אופק GMAT.


הקורס שלי, לכן, מתקיים כולו אונליין, באמצעות זום - אפליקציית המחץ לשיחות וידאו. כל משתתף מקבל קישור, דרכו אתם מתחברים לשיעור בכיף שלכם, מהבית או מהמשרד, בלי להזיע בחוץ. כל מה שאתם צריכים הוא מחשב עם מצלמה ומיקרופון.


קורס GMAT

אל תחששו מהחידוש הזה - קורס האונליין שלי למבחן ה GMAT כולל את כל מה שצריך כדי להוציא מעצמכם את המקסימום במבחן. כל משתתפי הקורס מקבלים גישה למערכת האונליין שלי, אותה תכירו היטב בתרגול הרב (מאוד מאוד מאוד) שתעשו לאחר כל שיעור. המערכת כוללת מאות סרטונים קצרים עם כל החומר הדרוש למבחן - בהם תוכלו להשתמש כדי לחזור על דברים שלמדנו בשיעור - ואלפי שאלות GMAT ברמות קושי שונות, מתוכן המון שאלות קשות, שהן לצערכם השאלות הרלוונטיות למי שמחפש ציון גבוה במבחן GMAT. בנוסף תקבלו שבע סימולציות בחינה אמיתיות (חוץ מהשתיים החינמיות של GMAT), כך שמבחינת חומרי לימוד אתם מסודרים לחלוטין. עם חומרי לימוד משובחים ומורה משובח, נשאר רק לגייס את הכוחות שלכם ולעבור את ה GMAT כדי להתקבל ללימודי מנהל עסקים בחו״ל או בארץ. נשמע פשוט? זה לא. אבל זה גם לא נורא כמו שזה נשמע.


קרא עוד: כל מה שרציתם לדעת על מבחן ה GMAT


רגע רגע, זה עוד לא הסוף. בקורס ה GMAT שלי משתתפים רק 10 גיבורות וגיבורים מקסימום. זה מאפשר לי להכיר את התלמידים שלי לעומק ולכוון אותם בדיוק מירבי. לא רק שמדובר בקבוצות קטנות ואינטימיות, אני גם מחלק את המשתתפים לרמות - צריכים 40 בכמותי וזהו? אין סיבה שתקרעו את עצמכם כמו מי שצריך 45 לפחות בכמותי או 730 בכללי. אני נותן אחריות מלאה על הקורס - לא עברתם? בואו להשתתף שוב (ללא הגבלה) ונסדר את מה שצריך. עם זאת - 90% מתלמידיי עוברים את המבחן בפעם הראשונה בציון המבוקש. ככה זה כשלומדים כמו שצריך.


אז מתי מתחילים? ממש תכף. רוצים להצטרף לחווית למידה אחרת ב GMAT? השאירו לי פרטים עכשיו כאן באתר או שלחו לי ווטסאפ.קורס GMAT

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.