קורס GMAT אונליין: מה זה כולל? (מעודכן ל 2019)

עודכן ב: 17 אוק 2019


סילבוס

קורס GMAT אונליין תוכנן ללמד אותך את הבסיס, כמו גם את הרמות הגבוהות של המורכבויות התיאורטיות של הנושאים הנבדקים במבחן GMAT. השיעורים כוללים הסברים מפורטים של המושגים אשר השיעור מכסה. קורס GMAT אונליין מבטיח ללמד אותך את כל החומר שאת/ה צריכ/ה, ורק את החומר שאת/ה צריכ/ה. בין אם מדובר במתמטיקה, תחביר באנגלית ולוגיקה, תמצאו את כל הנושאים הרלוונטיים במאגר הידע העצום של קורס GMAT אונליין.


שיעורי וידאו

קורס GMAT אונליין מאות שיעורי וידאו קצרים וברורים המכסים את כל הידע הדרוש בארבעת חלקי מבחן GMAT - שיעורים כמותיים, שיעורים מילוליים, שיעורי Integrated Reasoning ושיעורי essay. כל שיעור מתחיל מהבסיס ומתקדם ברמת הקושי עד שהוא מכסה את הרבדים המתקדמים והמאתגרים ביותר הכלולים במבחן. כל חוק ונוסחה מוסברים בפירוט, תוך שילוב של דוגמאות כמו אלה המופיעות במבחן GMAT. השיעורים עומדים לרשותך בכל זמן, וניתן לגשת אליהם מכל מחשב או טאבלט בעל חיבור לאינטרנט. חסל סדר להפסיד שיעור כי לא היה נעים לך לצאת מוקדם מהעבודה.


מערכי שיעור

קורס GMAT אונליין כולל מערכי שיעור מפורטים הכוללים את כל החומר, התיאוריה, הנוסחאות והכללים שאתם צריכים לדעת. אחד החסרונות העיקריים בנסיון ללמוד לבד למבחן הוא ההלם שמקבלים מהכמויות של החומר וחוסר היכולת לסדר את הדברים באופן מאורגן ולהבין מה לפני מה. תנו לקורס הג׳ימאט שלי לעשות בשבילכם את העבודה הזאת. כך תוכלו להשתמש בזמן היקר שלכם כדי ללמוד, ולא כדי לעשות עבודה סיזיפית של חיפוש וארגון חומר.


מאגר הידע

מאגר הידע של קורס GMAT באינטרנט מאפשר לכם לחסוך הרבה זמן ואנרגיה בחיפוש אחר הידע הרלוונטי לנושא מסוים. הקורס כולל מנוע חיפוש יעיל אשר מאפשר לכם לגשת בדיוק לנושא שאתם מעוניינים ללמוד, בלי לבזבז זמן.


שאלות תרגול ומבחנים לדוגמה

קורס GMAT אונליין בנוי בצורה הדרגתית, כאשר כל שיעור כולל תתי נושאים. בכל תת נושא יש סרטוני הסבר עם שאלות תרגול ספציפיות לתת הנושא, אשר מדמות במדויק את השאלות במבחן GMAT. בסוף כל שיעור יש תרגול מסכם. כך תוכלו למדוד את ביצועיכם ולהבין בדיוק את נקודות החוזק והחולשה שלכם בכל רגע נתון. כל שאלה בקורס כוללת פתרון מפורט אשר יראה לכם את הדרך האלגנטית ביותר להגיע לתשובה. ההסברים המפורטים והספציפיים הללו יעזרו לכם להעמיק את ההבנה התיאורטית שלכם מהשיעורים עצמם. בניתי את ההסברים כך שמחד הם פשוטים להבנה, אך מאידך הם נוגעים בלב ליבם של היכולות הדרושות להצלחה במבחן GMAT. מדובר בשאלות ובפתרונות שמטרתם לא סתם להטריד אתכם, אלא להכריח אתכם, הגם שבצורה נחמדה, לחשוב GMAT.


מבחן GMAT לדוגמה (סימולציות GMAT)

הקורס כולל גישה לשבעה מבחני GMAT CAT שלמים. משום ש GMAT עצמו מתקמצן עליכם ונותן רק שני מבחני GMAT לדוגמה (עם פתיחת חשבון באתר gmat.com), דרושות סימולציות GMAT נוספות כדי להגיע למיצוי היכולות שלכם לפני המבחן האמיתי. הסימולציות שתפתרו מדמות בקירוב את מבחן GMAT האמיתי על המנגנון האדפטיבי המרושע שלו. דרך תחקור הסימולציות תוכלו להבין איפה יש פערים גם ברמת הנושאים השונים וגם ברמת האסטרטגיה של ניהול הזמן, ולהשתפר.רוצים להתחיל? לחצו כאן.

#GMAT #GMATמילולי #קורסGMAT #קורסGMATאונליין #GMATכמותי #הכנהלGMAT #קורסגימאט #קורסגימט #הכנהלגימט #מבחןגימט

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.