קורס GMAT אונליין הטוב בעולם: Avi Yulzari's GMAT Online

עודכן ב: 16 יונ 2019


קורס GMAT אונליין

רוצים לעשות MBA וחייבים לעבור מבחן GMAT? באסה. עוד יותר באסה שצריך לשלם כמה אלפי שקלים כדי לקחת קורס, לצאת מוקדם מהעבודה, לעמוד בפקקים ולהגיע מאוחר הביתה. ואז עוד צריך לעשות שיעורים. מה הייתם אומרים אם הייתי אומר לכם שבפחות מאלף שקלים אתם יכולים לקבל קורס GMAT אונליין הכולל:

  • מאות שיעורי וידאו קצרים הכוללים כל מה שדרוש כדי להצליח במבחן

  • אלפי שאלות תרגול

  • שבע בחינות GMAT CAT מלאות

  • מאגר ידע עצום הכולל את כל הבסיס במתמטיקה ובאנגלית

  • שיטה מוכחת להצלחה במבחן מזה עשרים שנה

בטח הייתם אומרים שהשתגעתי. ובכן, לא! לא השתגעתי. קורס GMAT Online בשיטת אבי יולזרי, קורס GMAT אונליין הטוב בעולם, מגיע עד לספה בסלון שלך.

מבחן GMAT נדרש ע״י בתי ספר למנהל עסקים בעולם ובישראל, כחלק מדרישות הקבלה לתארי MBA. קורס ה GMAT שלי יעזור לך להשיג את הציון המקסימלי האפשרי עבורך, באמצעות הגברת הכרותך עם המושגים התיאורטיים שבבסיס המבחן. הבנה טובה של התיאוריה ושל הנושאים הנבדקים במבחן, כמו גם הידע התכלסי על מה שצפוי במבחן GMAT האמיתי, היא המפתח לציון גבוה במבחן GMAT.

ציון GMAT גבוה ישפר את הסיכויים שלכם להתקבל לתכנית ה MBA המבוקשת שלכם. קורס GMAT אונליין תוכנן לעזור לכם להשיג את המטרה הזאת. כל פן ב קור מתוכנן לעזור לך להרים את הציון שלך, והשתדלתי להפוך את הלמידה לפשוטה יותר, מהירה יותר ואפילו מהנה. להשיג ציון גבוה במבחן GMAT זה לא רק עניין של לדעת את התיאוריה שמאחרי השאלות: זה בראש ובראשונה עניין של המון תרגול. מבחן GMAT אינו כמו מבחנים אחרים: הצלחתכם בו תלויה בשילוב מדויק של הבנה תיאורטית עם כמויות עתק של תרגול. הנסיון מראה כי הבנה תיאורטית היא רק חצי עבודה בכל האמור במלחמה במבחן GMAT. קורס GMAT אונליין של אבי יולזרי יעזור לכם ללמוד בצורה חכמה, תוך שילוב של תרגול רב לכל אורך הדרך.

מבחן GMAT הוא מבחן אדפטיבי: בגדול, המבחן מתאים את קושי השאלות לרמתכם, אותה הוא מסיק מהתשובות שאתם נותנים. כדי לאפשר לכם להתרגל לקונספט המוזר הזה, הקורס בנוי תוך שימוש בטכנולוגיה אדפטיבית מתקדמת. לא רק שתוכלו לבנות לעצמכם אינסוף מקבצי שאלות תוך כדי שאתם יכולים לבחור את סוגי השאלות, הנושאים והזמן המוקצב, אלא שתוכלו גם לבחור לעבוד בפורמט האדפטיבי, ולתת למערכת שלנו להתאים את קושי השאלות להתקדמות שלכם. התרגול במערכת קורס GMAT אונליין מאפשר לכם לחזות במדויק את הציון שתקבלו ביום המבחן. בניתי את קורס GMAT אונליין כך שהוא יתן למשתמש את החווייה הקרובה ביותר למבחן האמיתי, כדי שלא יהיו הפתעות ביום המבחן.

​סילבוס

​​

קורס GMAT אונליין

קורס GMAT אונליין כולל חמישה עשר שיעורי וידאו, שתוכננו ללמד אותך הכל על ה GMAT - מהבסיס ועד הרמות הגבוהות של המורכבויות התיאורטיות של הנושאים הנבדקים במבחן GMAT. השיעורים כוללים הסברים מפורטים של המושגים אשר השיעור מכסה. קורס GMAT אונליין ילמד אותך את כל החומר שאת/ה צריכ/ה, ורק את החומר שאת/ה צריכ/ה. בין אם מדובר במתמטיקה, תחביר באנגלית ולוגיקה, תמצאו את כל הנושאים הרלוונטיים במאגר הידע העצום של קורס GMAT אונליין.

שיעורי וידאו

כל שיעור מתחיל מהבסיס ומתקדם ברמת הקושי עד שהוא מכסה את הרבדים המתקדמים והמאתגרים ביותר הכלולים במבחן. כל חוק ונוסחה מוסברים בפירוט, תוך שילוב של דוגמאות כמו אלה המופיעות במבחן GMAT. השיעורים עומדים לרשותך בכל זמן, וניתן לגשת אליהם מכל מחשב או טאבלט בעל חיבור לאינטרנט. חסל סדר להפסיד שיעור כי לא היה נעים לך לצאת מוקדם מהעבודה.

מערכי שיעור


קורס GMAT אונליין

קורס GMAT אונליין כולל מערכי שיעור מפורטים הכוללים את כל החומר, התיאוריה, הנוסחאות והכללים שאתם צריכים לדעת. אחד החסרונות העיקריים בנסיון ללמוד לבד למבחן הוא ההלם שמקבלים מהכמויות של החומר וחוסר היכולת לסדר את הדברים באופן מאורגן ולהבין מה לפני מה. תנו לקורס לעשות בשבילכם את העבודה הזאת. כך תוכלו להשתמש בזמן היקר שלכם כדי ללמוד, ולא כדי לעשות עבודה שחורה של חיפוש וארגון חומר.

שאלות תרגול ומבחנים לדוגמה

קורס GMAT אונליין

קורס GMAT אונליין בנוי בצורה הדרגתית, כאשר כל שיעור כולל מספר סרטוני הדרכה ושאלות מודרכות, אשר מדמות במדויק את מבחן GMAT. כך תוכלו למדוד את ביצועיכם ולהבין בדיוק את נקודות החוזק והחולשה שלכם בכל רגע נתון. בנוסף כולל הקורס שבע בחינות GMAT מלאות ואדפטיביות כדי שתוכלו להתאמן על הדבר האמיתי. לאורך הקורס תקבלו הנחיה מתי לעשות כל אחד מהמבחנים.

כל שאלה בקורס GMAT באינטרנט כוללת פתרון מפורט אשר יראה לכם את הדרך האלגנטית ביותר להגיע לתשובה. ההסברים המפורטים והספציפיים הללו יעזרו לכם להעמיק את ההבנה התיאורטית שלכם מהשיעורים עצמם. בנינו את ההסברים כך שמחד הם פשוטים להבנה, אך מאידך הם נוגעים בלב ליבם של היכולות הדרושות להצלחה במבחן GMAT. מדובר בשאלות ובפתרונות שמטרתם לא סתם להטריד אתכם, אלא להכריח אתכם, הגם שבצורה נחמדה, לחשוב GMAT.

ניתוח ביצועיםקורס GMAT אונליין יספק לכם נתוני זמן-אמת על רמת המוכנות שלכם למבחן GMAT. התוכנה שלנו הופכת את ניתוח הביצועים לקל ומספקת לכם פידבק מהיר על כל תרגיל שעשיתם. תוכלו לנטר את הביצועים שלכם על פי נושא, רמת קושי וזמן, כך שתוכלו להפיק את המירב מהתרגול. קורס GMAT אונליין יעקוב אחרי כל טעות שלכם ויספק לכם רשימת המלצות כדי להשתפר. לוח הבקרה של קורס GMAT אונליין עוקב אחריכם בזמן אמת. באמצעות ניתוח של כל שאלה וכל מבחן שתעשו, יכול קורס GMAT אונליין לתת לכם דו״ח מצב אמין ויעיל לגבי הנושאים שצריכים חיזוק ואלה שבהם אתם כבר שולטים.


הסטטיסטיקות שמספק קורס GMAT אונליין יאירו פינות אפלות בלמידה שלכם ויאפשרו לכם תובנות נקודתיות ברמה אחרת. בעזרת גרפים ומידע על אחוז השאלות אשר עליהן עניתם נכון או לא נכון, תוכלו להבין מהם הנושאים הבעייתיים ולשפר אותם. מערכת האנליזה של קורס GMAT באינטרנט יודעת לקחת בחשבון לא רק את הנושאים של כל שאלה, אלא גם את רמת הקושי שלה ואת הזמן שלקח לכם לפתור כל שאלה, ועל פי המשתנים הללו לספק המלצות יעילות להמשך הלמידה.

מוכנים להתחיל? לחצו כאן.

#GMATכמותי #gmat #GMAT #גימאט #גימאטכמותי #MBA #מנהלעסקים #תוארשניבארהב #תוארשני

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.