צריכים לחזור על מבחן SAT? הנה לו״ז למידה

עודכן ב: 6 יונ 2019

על אף הבאסה הכרוכה בדבר, לא מעט אנשים מגלים שהם צריכים לעשות שוב את מבחן SAT כדי לשפר את הציון שקיבלו בנסיון הראשון. השיפור הממוצע בנסיון השני: 90 נקודות. למשפרים מביניכם, הנה לו״ז להכנה שניה למבחן SAT. הלו״ז תוכנן במקור לנבחנים במועד דצמבר, אבל אפשר להחיל אותו על כל אחד משלושת המועדים האחרים של SAT בישראל - מרץ, מאי ואוקטובר. הלו״ז יתן לכם מסגרת כללית להכנה שלכם ויעזור לכם להפוך אותה לאפקטיבית יותר.


והנה כל מה שרציתם לדעת על מבחן SAT


הידעת? אני מכין ל SAT באמצעות קורס SAT יחודי שקורה כולו אונליין, מהמחשב אצלך בבית. הקורס למועד הקרוב נפתח ממש עוד מעט, אז הקדימו להרשם. רוצה לדעת עוד? צרו איתי קשר עכשיו בהודעה כאן למטה או בווטסאפ.מבחן SAT פעם שניה: לו״ז לנבחנים

הידעת? אני מכין ל SAT באמצעות קורס SAT יחודי שקורה כולו אונליין, מהמחשב אצלך בבית. הקורס למועד הקרוב נפתח ממש עוד מעט, אז הקדימו להרשם. רוצה לדעת עוד? צרו איתי קשר עכשיו בהודעה כאן למטה או בווטסאפ.

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.