מועדי TOEFL בישראל

עודכן ב: 15 אפר 2019

אם אתם מתעתדים להבחן ב TOEFL בחודש / חודשים / שלושה הקרוב/ים, הפוסט הזה בשבילכם. אני מעדכן את הפוסט ככל שמתפרסמים מועדי TOEFL חדשים.


קראו עוד: כל מה שרצית לדעת על מבחן TOEFL


אני מכין למבחן TOEFL מזה עשרים שנה, ובכל שנה המון ישראלים עוברים אצלי בדרך לקולג׳ או לאוניברסיטה בחו״ל לקורס TOEFL קצר או לפחות לכמה שיעורי הכנה למבחן. רוצים להצליח ב TOEFL? דברו איתי. בינתיים אתם מוזמנים לנסות בעצמכם שאלות של מבחן TOEFL לדוגמה.



מבחן TOEFL מתקיים בישראל בחיפה, ירושלים ותל אביב בימים שישי, שבת (כן) וראשון. כדי להרשם למבחן, יש לפתוח חשבון באתר המבחן ואז לבחור מקום מבחן ומועד. והנה מועדי TOEFL הקרובים:


Haifa

Sat., Apr 06, 2019 Sat., May 04, 2019 Sat., May 11, 2019 Sat., Jun 01, 2019 Sat., Jun 15, 2019 Sat., Jul 06, 2019 Sat., Jul 13, 2019 Sat., Aug 03, 2019 Sat., Aug 10, 2019


Jerusalem

Sat., Mar 30, 2019 Sat., Apr 13, 2019 Sat., May 18, 2019 Sat., Jun 15, 2019


Tel Aviv

Fri., Apr 05, 2019 Sat., May 04, 2019 Fri., May 10, 2019 Sun., May 19, 2019 Sat., Jun 01, 2019 Fri., Jun 14, 2019 Sat., Jun 15, 2019 Sat., Jun 29, 2019 Sat., Jul 06, 2019 Fri., Jul 12, 2019 Sun., Jul 28, 2019 Sat., Aug 03, 2019 Sat., Aug 10, 2019 Sat., Aug 24, 2019



רוצים לשפר את אוצר המילים שלכם?





רוצים להתכונן לטופל לבד אבל להעזר בי ובחומרי הלימוד שמקבלים תלמידים שלי? בכיף! קראו כאן על קורס TOEFL ללמידה עצמית.

 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.