מה רמת האנגלית שלך (grammar)? - בחן את עצמך!


בוחן רמת אנגלית

מתכננים להבחן במבחן רמת אנגלית כמו TOEFL, IELTS, Duolingo או PTE Academic? אולי אתם צריכים לעבור מבחן קבלה ללימודים כמו SAT, ACT, GRE או GMAT? כל המבחנים הנפלאים הללו בודקים (בין השאר) את ההכרות שלכם עם כתיבה פורמלית נכונה. כדי לבדוק מה מצבכם בעניין, הנה בוחן עם עשר שאלות השלמות משפטים ברמות שונות. בכל שאלה יש משפט שחלקו חסר, ועליכם לבחור את ההשלמה הטובה ביותר מבין חמש אפשרויות תשובה. טיפ קטן: כדי שמשפט יהיה טוב, עליו לקיים את שלושת ה C (או בקיצור 3C) - עליו להיות grammatically Correct, וגם Concise (תמציתי) וגם Clear (ברור במשמעות). פנו לעצמכם כעשרים דקות ותנו בראש!


רוצים לדעת עוד על קורסי ההכנה שלי למבחני האנגלית השונים ו/או על שירות היעוץ לקבלה לאוניברסיטאות? אל תתביישו ושלחו לי הודעה בצ׳ט באתר או ווטסאפ.


 avi@yulzari.net  | 054-4768478 | תל-אביב

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי, 1999 - 2018. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש. בעת הזנת כתובת המייל לטובת קבלת מבחן לדוגמה או בעת הרשמה לאתר תצורפ/י לרשימת התפוצה שלי, שאני לא שולח דרכה (כמעט) כלום. ניתן בכל עת לבקש להסיר את עצמכם מהרשימה במייל אליי או בלחיצה על כפתור ה״הסר״ בדואר שמתקבל דרך הרשימה. טל״ח.